Zuzana Klímová

Zuzana Klímová

Psaní textů a čtení knih je její velkou vášní již od útlého věku. V roce 2011 založila první blog a od té doby se zabývá editací a korekturou textů, vlastní tvorbou, píše články do vlastních e-magazínů, PR články, texty na webové prezentace, recenze apod.

Na svém kontě má v dnešní době stovky článků. Ve svém volném čase se věnuje také tvorbě webových stránek a správě sociálních sítí. Od roku 2012 píše pro Placla.cz jako blogerka, v letech 2016-2018 byla i externí redaktorkou.

Se společností Orange Academy s.r.o. začala spolupracovat v roce 2019, kdy začala psát a editovat články na profilu firmy na Kurzy.cz. Píše také pravidelně články na firemní blog, má na starost obsah na sociálních sítích (Facebook, Instagram), natáčí videa na Youtube a podílí se na marketingové strategii.

O své práci říká:Online marketing a copywriting je to, co mě baví. Líbí se mi ta různorodost. Psaní kvalitních článků není jen o pouhých slovech, ale také zahrnuje přípravu podkladů a seznámení se s tématem, analýzu klíčových slov, finální úpravy, korekturu a následné vyhodnocení čtenosti. Leckdy jej musíte obhájit v komentářích, případně dohledat další informace k dané problematice a čtenářům reálně pomoci. Online marketing je dynamický a rychle se rozvíjející se obor. Proto se snažím být neustále v obraze a vzdělávat se.“

Články uživatele: