Obchodní podmínky

Typy kurzů

1. Běžně kurzy (otevřené kurzy)

Jsou určeny pro širokou veřejnost, firmy či instituce. Termíny jsou vyhlašovány na konkrétní datum a místo.

2. Kurzy na míru

Jsou sestavovány speciálně na přání zákazníka. Mohou probíhat v interních učebnách společnosti nebo pomocí mobilní učebny přímo ve Vaší firmě.

3. Individuální kurzy

Po dohodě se zájemcem lze kurz absolvovat individuálně. Zájemce neplatí za celý kurz, ale pouze za odučené hodiny. Tyto kurzy jsou vhodné po ty z Vás, kteří nemáte čas absolvovat kurzy ve vyhlášených termínech nebo vyžadujete jiné tempo výuky.

4. Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy jsou organizovány podle vyhlášky 176/2009 Sb, kterou se stanoví organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení.

Přihlášení do kurzů

Uživatel čestně prohlašuje, že zadané údaje jsou pravdivé.

1. Přes internetové stránky

U popisu jednotlivých kurzů jsou v dolní části stránky vypsány aktuální termíny na běžné (otevřené) kurzy. Po klepnutí na tlačítko objednat, se otevře stránka s přihláškou a po odeslání přihlášky jste úspěšně zaregistrováni do kurzu. Pokud není vyhlášen žádný termín, nebo Vám termíny nevyhovují, kontaktujte nás na tel. 511 119 990.

2. Telefonicky

Do kurzů se můžete zaregistrovat také telefonicky na čísle 511 119 990. Na tomto čísle můžete získat rovněž bližší informace o kurzech.

3. E-mailem

Na kurz je možné zaregistrovat se také pomocí e-mailu, ve kterém by měly být uvedeny kurzy do nichž se chcete přihlásit, jména a příjmení účastníku spolu s fakturačními údaji.

Ceny kurzů

V ceně kurzu je zahrnuta výuka odborně vyškoleným lektorem, využití vybavené učebny, studijní materiály ke kurzům učetnictví viz konkrétní kurz. Účastníci jsou přihlašování postupně podle data obdržení přihlášky.

Místo kurzu

Místo a čas kurzu jsou uvedeny u každého příslušného termínu.

Studijní materiály

Aby se mohli účastníci maximálně věnovat probírané látce a nemuseli ztrácet čas zdlouhavým zapisováním, dostávají k některým kurzům učebnici nebo příručku speciálně připravenou pro příslušný kurz.

Seznam studijních materiálů, které jsou v ceně kurzu jsou uvedeny v popisu kurzu.

Platba kurzů

Platba převodem na účet

Při platbě převodem na bankovní učet je účastník povinen provést platbu neprodleně, nejpozději v den konání kurzu. V případě neuhrazení ve vyznačené době splatnosti si pořadatel vyhrazuje právo nikoliv povinnost, přihlášku zrušit a uvolnit tak místo pro jiného zájemce.

Platbu převodem lze provádět i po ukončení kurzu. V tomto případě je nutné mít sepsanou smlouvu o realizaci kurzu před zahájením kurzu. Cena bude navýšena o náklady spojené s organizací platbou po ukončení kurzu.

Storno podmínky

Při zrušení objednávky do 14 dnů před datem konání kurzu se neúčtuje žádný storno poplatek a uhrazené kurzovné je vráceno v plné výši. Při zrušení objednávky 14-7 dnů před kurzem činí storno poplatek 20%, poté je storno poplatek 100% z ceny kurzu. Storno je platné pouze v případě potvrzení ze strany Orange Academy s.r.o. Nedostanete-li obratem potvrzení na zaslaný e-mail, raději se prosím přesvědčte telefonicky. V případě zrušení objednávky 7 a méně dnů před kurzem se kurzovné nevrací. Kurzovné (ani jeho část) se nevrací ani v případě odstoupení z již probíhajícího kurzu.
V případě individuálních lekcí je zrušení objednané lekce nutné nahlásit minimálně 24 hodin předem, jinak činí storno poplatek 100% z ceny lekce.

Konání kurzu

Školící středisko si vyhrazuje právo přesunout data konání kurzů při vzniku situací, které nemůže sám ovlivnit (zásah vyšší moci, náhlé onemocnění lektora, přerušení dodávky elektrického proudu aj.). V tomto případě neprodleně informujeme posluchače a domluví s nimi náhradní termín kurzu.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

V Orange Academy dbáme na to, aby Vaše osobní údaje byly vždy maximálně zabezpečeny. Máme několik standardizovaných opatření, díky kterým jsou Vaše data maximálně chráněná.

Vaše data zůstávají u nás

S námi se nemusíte obávat, že bychom Vaše osobní údaje poskytli třetím stranám bez toho, aniž bychom si od Vás vyžádali svolení. Takto to bylo, je a bude i nadále.

  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - Šifrovaná hesla Šifrovaná hesla
  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - Kontrola přístupu k DB Kontrola přístupu k DB
  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - HTTPS šifrování HTTPS šifrování

Zákonné náležitosti, ale i bezpečnost

Uchováváme pouze ta data, která přímo souvisejí s Vašimi objednávkami a kurzy, ale také ta, která zajišťují adekvátní míru zabezpečení. To znamená, že v některých případech můžeme ukládat společně s údaji, které k nám odešlete, také IP adresu a čas vytvoření takovéhoto záznamu. Toto nám již mnohokrát pomohlo při ladění zabezpečení. Vaše údaje uchováváme pouze po nejkratší, nezbytně nutnou dobu - a to především pro hladký průběh poskytování našich služeb a pro Vaši nejvyšší možnou spokojenost.

Máte kontrolu nad svými daty

Samozřejmě, kdykoli máte přehled o veškerých údajích, které jste u nás zadali a můžete je upravovat na svém profilu. Stejně tak můžete vidět data vytvořená prostřednictvím Vaší interakce s naší webovou stránkou - např. formou vyplňování cvičení, psaní komentářů nebo hodnocením našich lektorů. Pokud zákon nenařizuje jinak, máte právo požádat o vymazání nebo zapomenutí.

Právo na vymazání či zapomenutí

Máte právo požádat kdykoli o výmaz nebo anonymizaci Vašich dat. Pokud neexistuje žádný nadřazený legislativní či oprávněný důvod co by v tom bránil, Vaše osobní údaje od nás smažeme. Stačí nám zaslat Váš požadavek na adresu webmaster. Je možné, že Vás před výmazem zkontaktujeme pro ověření Vašich údajů s ujištěním se, že je požadavek opravdu od Vás.

A co platební údaje?

Pokud u nás platíte kartou, Vaše platební údaje zpracovává platební brána a my k nim vůbec nemáme přístup - pouze dostáváme indikace z banky, zda došlo k úspěšné transakci, nebo zda se někde něco snad, takříkajíc, nepolámalo.