Daniela Ducháčková

Daniela Ducháčková

Kreativita a tvořivost se u ní projevovala již od útlého věku. Začalo to malbou a tancem a pokračovalo psaním, kterému se věnovala již na základní škole, kde přispívala do místního školního časopisu. Lásku k psaní podporovala také záliba v četbě knih, kterou trávila velké množství času. První copywriterské zkušenosti začala nabírat již při studiu, když se dostala k textaci produktů a psaní webových článků pro jednu z místních firem. Zde si poprvé řekla, že psaní textů je to pravé pro ni, a proto se čím dál více zajímala o online marketing obecně.

Od jejích začátku už napsala doslova stovky textů – články na weby, popisky produktů, texty na web, PR články i příspěvky na sociální sítě, jejichž správou se také zabývá. Za jeden z největších úspěchů považuje možnost řízení mezinárodního týmu překladatelů a práci externí šéfredaktorky pro motivační a seberozvojový web zijuspesne.cz.

Pro Orange Academy začala pracovat v roce 2020 jako redaktorka se zaměřením na linkbuilding a SEO. Už nyní se však chystá na další výzvy jako natáčení online kurzu copywritingu a dalších vzdělávacích videí nebo vedení rekvalifikačního kurzu online marketingu.

O své práci říká: Copywriting a online marketing vnímám jako opravdu zajímavý obor s velkým potenciálem. Líbí se mi různorodost tohoto oboru, ve kterém se opravdu nenudíte. Je nutné se vzdělávat, jelikož se jedná o velmi dynamický a rychlý obor, ve kterém i půlrok představuje dlouhé časové období. Psaní mě neskutečně naplňuje a baví a mým velkým snem je napsat i knihu.

Články uživatele: