Zvažujete možnost absolvování kurzu účetnictví online? Podívejte se, jaké možnosti nabízejí portály s výukou touto formou a jak můžete e-learingu využívat v kurzech od Orange Academy.

Jaké jsou možnosti kurzu účetnictví online?

Na internetu existuje mnoho kurzů účetnictví online. Některé jsou zároveň poskytovány uživatelům zdarma. Existují však i různé videonávody, které vás provedou účtováním účetních případů. Podívejte se na náš tip.

Kvalitní videa s vysvětlením účtování hospodářských operací i pro úplné začátečníky najdete na YouTube kanálu od paní Galambicové. Ve videích lektorka vysvětluje názorně na praktických příkladech účtování hlavních tematických okruhů. Od Orange Academy si můžete na YouTube pustit videa o základech účetnictví, které jsou určené pro úplné začátečníky. Cenné rady vám předají zkušení lektoři s dlouholetou praxí.

Kurz účetnictví online od Orange Academy

Kurzy využívající e-learningu

Pokud preferujete osobní kontakt s lektorem, bude vám více vyhovovat studium klasických kurzů. Vzdělávací instituce jako je Orange Academy poskytuje v rámci výuky e-learning, který umožňuje procvičování příkladů probíraných na hodinách, ověření znalostí formou testů nebo komunikaci s lektory.

E-learningu můžete využívat v následujících rekvalifikačních kurzech od Orange Academy:

  • podvojném účetnictví,
  • daňové evidenci,
  • účetnictví a daňové evidenci,
  • mzdovém účetnictví se základy personalistiky s/bez využití PC.

Veškeré uvedené kurzy jsou určeny pro úplné začátečníky, kteří se chtějí uplatnit v oboru na trhu práce, ale i pro profesionály, kteří si chtějí zdokonalit své znalosti. Výstupem z každého kurzu vám bude osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR.

Přihlaste se ještě dnes!!!

Přejeme vám mnoho úspěchů při studiu!

Mám zájem o odběr newsletteru