Petra Husáková

Petra Husáková

Při dálkovém studiu na vysoké škole a práci na pozici účetní začala v roce 2011 psát odborné články z praxe pro portál uctovani.net. Tehdy ještě nevěděla, že ji psaní textů z oboru natolik zaujme a stane se jejím životním koníčkem.

Období studia využívala současně k získávání pracovních příležitostí, věnovala se především účetnictví a personalistice. Později získala zkušenosti v ekonomice a vyšším managementu. Působila také na portálu Placla.cz jako externí redaktorka.

Se společností Orange Academy s.r.o. zahájila spolupráci v roce 2020. Píše nejen na domovský blog, ale i na firemní profily na kurzy.cz a uctovani.net. Její doménou jsou články týkající se oblastí, jako jsou účetnictví, management a personalistika.

O své práci říká: „Psaní odborných článků je pro mě způsob, jak mohu své myšlenky, znalosti a zkušenosti předat dále. Snažím se ve svém oboru neustále vzdělávat a zároveň psát to, co mě baví. Píši převážně odborné a kvalifikované články na blízká témata, kam mohu vnést skutečnou praxi a přiblížit tak čtenářům realitu. Věřím, že právě to jim může pomoci, aby se mohli posunout ve své profesi dále. Psaní článků je hravé, kreativní a já si ty chvíle doslova užívám.“

Články uživatele: