Recenze studentů - REKVALIFIKAČNÍ KURZ Mzdové účetnictví se základy personalistiky Karlovy Vary

Celkové hodnocení kurzu:
4.92/5
celkem 288 hodnocení

Garantka kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky Bc. Michaela Prátová

Názory účastníků kurzu pro

Kvalitně zpracovaná skripta, velmi přehledně uspořádané a lehce srozumitelné. Paní lektorka byla vynikající. Přátelský přístup, bezproblémová komunikace i mimo vyučování při řešení příkladů, hodiny výuky byly zajímavé a zábavné. V tomto kurzu jsem se toho hodně naučila, dozvěděla se nové věci a ujasnila si, že být mzdovou účetní je to co mě bude bavit.

Pavlína S., Brno 5/5

Chtěla bych tímto moc poděkovat za kurz mzdového účetnictví v Praze a jmenovitě lektorce Lence Blažkové za její vedení, přístup a klobouk dolů za její znalosti. Úžasná lektorka a osobnost. Panu Damborskému a jeho paní za neuvěřitelnou operativnost, okamžitou komunikaci a vstřícnost. A vlastně celému týmu Orange Academy. :D Chci také pogratulovat spolubojovnicím :D Po dnešní zkoušce jsem skoro zamáčkla slzu, že to končí. Ale já se vrátím :D A velmi brzy :) Krásné prázdniny všem co je máte a ještě jednou díky s velkým doporučením pro Vás a Vaše kurzy.

Barbora V., Praha 5/5

Lektorka Bc. Michaela Prátová je velmi zkušená, na všechny dotazy uměla odpovědět, byla velice ochotná a hlavně díky ní byl kurz velmi přínosný. I skripta byly velice přehledné. Kurzem jsem si chtěla doplnit a utřídit znalosti, které mám a to se mi 100% splnilo. Už teď kurz doporučuji všem svým známým. Nevěřila bych, že kurz mzdového účetnictví může být tak zábavný. :-)

Marcela H., Brno 5/5

Celková atmosféra, cítila jsem se dobře, nestresovala jsem se. Největším přínosem bylo hlavně to, že se nevyučovala teorie, ale byly použity příklady z praxe.

Kateřina K., Brno 5/5

Byla jsem ráda, že jsem se kurzu mzdového účetnictví s využitím PC v programu Pohoda zúčastnila. Paní Bc. Prátová, která byla naší lektorkou nám hezky a srozumitelně vysvětlila vše co se mzdového účetnictví týká, nejvíce mi zajímaly i srážky,co se týče exekucí, ty nám byly velmi dobře vysvětleny , hlavně i na spoustu příkladů z praxe. Pak výpočty daní ze závislé činnosti, doplatky zdravotního pojištění do minimální mzdy atd. Je toho spousta co jsem se během kurzu naučila. A za to všechno patří p. Bc. Prátové velký dík.

Jiřina D., Brno 5/5

Již z minulosti jsem věděla, že Orange Academy má dobré hodnocení a můžu to nyní i potvrdit. Děkuji paní Bc. Prátové za perfektní výuku a její trpělivost.

Zdeňka H., Brno 5/5

Paní Věra Trynklová je báječná lektorka, která mzdovému účetnictví rozumí a umí jej i srozumitelně vysvětlit a podat. Byla jsem nadšená jejím výkladem. Vždy měla připravené příklady k danému tématu a byla připravená odpovídat na naše dotazy. Tento kurz byl pro mne velkým přínosem.

Kateřina Š., Hradec Králové 5/5

Kurz Mzdové účetnictví v Praze byl skvělý. Lektorka paní Blažková dokázala vše srozumitelně vysvětlit a byla moc ochotná poradit s jakoukoliv otázkou či problémem z praxe. Byla jsem moc spokojená.

Adriana W., Praha 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky - velmi ochotně vše vysvětlovala a přizpůsobovala tempo všem účastníkům kurzu. Díky častému opakování se látka dala dobře pochopit. I kdybych nevyužila v budoucím zaměstnání, určitě má pro mě kurz přínos do reálného života.

Lenka J., Brno 5/5

Super atmosféra, výborně zpracované podklady, skvělý lektor! Těšila jsem se na každou další lekci.

Lenka Š., Olomouc 5/5

Líbíilo se mi vysoké tempo a hladně paní Prátová je užásná a je to profesionál. Hodnotila bych její výuku a připravenost známkou 1*

Milena K., Brno 5/5

Libila se mi moc vyucujici, struktura a zorganizovanost kurzu. Myslim, ze se tam sesla dobra parta lidi. Nejvetsi prinos byly vypocty, vseobecny prehled, ktery vyuziju v soucasne praci.

Kristýna D., Brno 5/5

Šlechetné! Kurz utíkal, žádné průtahy, vše skvěle naplánovano. Žádná nuda. Navíc velmi příjemná komunikace s paní Prátovou.

Petra C., Brno 5/5

Vytvořil se spolu se školitelem dobrý kolektiv, pan Krejčí odpovídal i na dotazy s věcmi, se kterými jsme si nevěděli v práci rady.

Michaela M., Jihlava 5/5

Nejvíce se mi na kurzu v Praze líbily praktické příklady + procvičování teorie, kurz Mzdové učetnictví je srozumitelný a velmi přínosný pro profesní i soukromý život. Pí Blažková je výborná lektorka, vždy vstřícná ke studentům a velmi trpělivá.

Ivana V., Praha 5/5

Uvítala jsem příklady ze života týkající se mzdového účetnictví a personalistiky, které lektorka uváděla. Byla ochotna a srozumitelně nám vše vysvětlila.

Gabriela B., Praha 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky Blažkové, ochota vysvětlit opakovaně látku, kterým dotyčný nerozuměl. Plus výhoda byla informace z praxe mzdového účetnictví a personalistiky.

Hana V., Praha 5/5

Kurz Mzdového účetnictví byl velice příjemný, až rodinný. Přínos pro mě bylo celkově vše, teď mohu dělat mzdy ve firmě. Nic bych na kurzu v Praze neměnila.

Daniela P., Praha 5/5

Kurz Mzdové učetnitcví se základy personalistiky vycházel hodně z praxe, zaměřen na nejpodstatnější případy/příkldy a vztahy se státem. Proaktivní přístup lektorky paní Blažkové s nadhledem k nezaplacení :-) z praxe.

Dana D., Praha 5/5

Nejvíc se mi líbilo to, že na základě teoretických znalostí jsme hned řešili praktické příklady z praxe. Největším přínosem bylo to, že jsem za dva měsíce získala obrovské množství informací, které budu moci využít v oboru.

Romana H., Olomouc 5/5

Skvělá lektorka, kt. nám srozumitelně přednášela a ochotně zodpovídala naše dotazy, rychle odpovídala na emaily. Ve třídě byla příjemná atmosféra a kurz byl pro mě velkým přínosem.

Kateřina N., Brno 5/5

Spousta věcí z praxe - vše na praktických příkladech. Lektorka měla velký přehled a daném tématu a mohli jsme se na ní obrátit s jakoukoli otázkou z oblasti mzdového účetnictví

Lenka M., Ostrava 5/5

Oceňuji profesionalitu naší lektorky Ing. Romany Hubáčkové. Její srozumitelný, odborný a trpělivý výklad, spousta praktických příkladů a její vždy příjemné vystupování přispěly k tomu, že bylo snadné pochopit probíranou a látku.

Ilona K., Olomouc 5/5

Ochota lektorky, pokud jsme měly dotazy, zajímala se o problém. Dokázala poradit nebo sehnat informace. Reagovala na mejly ohledně dotazů hned. Výklad srozumitelný, pokud byl problém pochopit učivo, lektorka znovu zopakovala, vysvětlila.

Hana P., Zlín 5/5

Že vyučující lektor látku odborně vysvětlil a v případě neporozumění, tak se zastavil, dokud to všichni nepochopili. Přínos - porozumění mzdového účetnictví, jak se vypočítá mzda zaměstnance, náhrady, dovolená.

Marta O., Brno 5/5

Určitě počítání konkretních příkladů a skvělý přístup lektorky paní Bc. M. Prátové ! Soboty strávené v kurzu byly pro mě velmi příjemně stráveným časem.

Lucie A., Brno 5/5

Paní lektorka (je radost kurz navštěvovat).

Helena K., Brno 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi líbilo ochota a snaha paní lektorky odpovídat co nejsrozumitelněji na "laické" dotazy. (laické = mzdovým účetnictvím nedotčené)

Jana H., Praha 5/5

Nejvíc se mi líbila praktická část kurzu, která pro mě měla také největší přínos.

Jitka K., Ostrava 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví v Praze se mi líbil srozumitelný výklad a lidský přístup (žádné editace zákonů).

Tereza F., Praha 5/5

Celkově se dokážu orientovat v mzdovém účetnictví. Nic bych na kurzu neměnila.

Lucie M., Praha 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky v Praze se mi líbila možnost praktické výuky, nešlo pouze o výklad teorie. Přínosem mi bylo, že jsem pronikla jako ekonom do oblasti mezdového účetnitcví a personalistiky, tak že jsem schopna s tím, co jsem se naučila operovat v praxi.

Monika Č., Praha 5/5

Přístup lektorky, který byl vůči nám studentům vynikající. Látka byla podávána smysluplně, výukové materiály byly skvěle zpracovány.

Monika D., Brno 5/5

 • Srozumitelný výklad p. Blažkové
 • Příkldy z praxe
 • Odpověď na každou otázku

Martina S., Praha 5/5

Příjemná lektorka, s níž byla výuka zábavná. Její výklad byl srozumitelný.

Tomáš M., Olomouc 5/5

Líbil se mi lidský přístup paní lektorky Hlubkové, její srozumitelný výklad a ochota odpovídat na všetečné otázky.

Jana C., Ostrava 5/5

Páčilo se mi vedení lektorky Pipalové počas kurzu Mzdové účetnictví, počítanie množstva prikladov aj doma. Prinosom je to, že dostanem certifikát, ktorý móžem uplatniť aj na Slovensku, pre svoji prácu.

Natalie F., Brno 5/5

- Super přístup vyučující paní Blažkové - Příklady z praxe - Hodně jsem se naučila

Milada H., Praha 5/5

Nejvíce oceňuji praktičnost kurzu. Získané znalosti jsou skutečně užitečné.

Jana P., Zlín 5/5

podrobný výklad spousta praktických příkladů odbornost a nadšení lektorky Romany

Jana F., Olomouc 5/5

Rozšíření znalostí

Radka K., Brno 4,5/5

Vladana H., Hradec Králové 5/5

Celkově komplexní podání mzdového účetnictví. Ucelený přehled. Velké množství příkladů na procvičení.

Martin G., Brno 4,5/5

Počítání velkého množství příkladů Možnost se ptát Ochota lektorky - e-mailová korespondence a pod.

Veronika P., Brno 5/5

Všechny znalosti o mzdovém účetnictví, vysvětlení paní Prátové

Denisa F., Brno 5/5

Praktické příklady, dostatek příkladů, i když - nikdy není dost.

Petra D., Brno 5/5

Odbornost lektorky Ing. Pipalové, její připravenost ochota a hlavně trpělivost, lidský přístup ke studentům.

Libor M., Brno 5/5

Ochotná a příjemná lektorka, odborný a přesto srozumitelný výklad.

Bronislava K., Brno 5/5

Odborná znalost lektora

Marie K., Brno 3/5

Nové zanlosti

Eva D., Brno 5/5

Kladně hodnotím praktické zaměření kurzu, spoustu příkladů a připravenost a ochotu lektora. Děkuji.

Radka Š., Brno 5/5

S kurzem jsem byla celkově spokojena.

Petra H., Brno 5/5

Nejvíce : termín, lektorové vedení a výklad, příprava pro kurz. Přínos : vše, pochopení věci, informace mimo příručky.

Radka Č., Brno 5/5

Přínosem mělo určitě množství konkrétních příkladů

Hana Z., Brno 4,5/5

Znalosti paní lektorky, doplňující příklady a komunikace přes email, když jsem nevěděla, jak dál postupovat.

Petra S., Brno 5/5

Ochota lektorky Ing. Pipalové a její srozumitelný výklad.

Jana L., Brno 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky Prátové. Vše srozumitelné a zároveň dávala i příklady z praxe. Na jakoukoliv otázku ochotně odpověděla. Celkově velice dobrý přístup - nedá se říct, co konkrétně mělo největší přínos, ale obecně školení celkově. Pomohlo mi to utvořit vědomosti a mám více jasno, v tom co dělám.

Petra N., Brno 5/5

Byly to velice zajímavé informace pro rozšíření znalosti a samozřejmě přístup podané látky od paní Prátové, moc jí za to díky.

Kateřina Š., Brno 5/5

Všechno se mi líbilo.

Miroslava K., Brno 4/5

Lucie S., Brno 3/5

Výuka lektora, použitelnost znalostí v praxi bez závislosti na výpočetní technice.

Jana L., Brno 5/5

Spokojenost s lektorem. Výpočty PHV, odstupné, dovolená, atd. bez závislosti na výpočetní technice.

Andrea H., Brno 5/5

Lektorka (praktické zkušenosti lektorky Blažkové) lokalita domácí úkoly praktické příklady

Ivana B., Praha 5/5

Kurz se mi líbil, splnil vše nad rámec mého očekávání. Příjemná paní lektorka, největším přínosem je zvládnutí mzdové problematiky.

Miroslava Z., Brno 5/5

Praktické příklady počítání vyplňování formulářů přístup lektorky lokalita u hlavního nádraží

Zuzana L., Praha 4,5/5

Přátelské prostředí, velká ochota přednášející lektorky, celkový přehled o problematice.

Olga J., Brno 5/5

Školení splnilo očekávání. Super lektor - velké díky.

Marcela K., Brno 5/5

Praktické příklady milý, vlídný přístup pí Blažkové

Daniela V., Praha 5/5

Počítání konkretních příkladů na mzdovou problematiku z praxe. Příklad "služební auto" - super ! Děkujeme. Ochota paní lektorky.

Zdeňka F., Brno 5/5

Machigul M., Praha 5/5

S kurzem jsem naprosto spokojena. Přínosem pro mě bylo praktické počítání komplexních úloh.

Lucie K., Brno 5/5

Srozumitelnost informací, trpělivost, ochota

Hana B., Brno 5/5

Výborně zvolená lektorka paní Blažková. - největším přínosem byli příklady z praxe.

Irena Z., Praha 5/5

Skvělá paní lektorka paní Prátová, počítání konkrétních příkladů.

Renata V., Brno 5/5

Ochota a přístup vyučujícího.

Lenka S., Brno 5/5

Teorie obohacená o příklady z praxe. Ochota pí Prátové odpovídat dokola na podobné otázky a její trpělivost, školení bylo pro mě srozumitelné a díky pí Prátové pochopitelné. Největší přínost je, že lektorka je i v praxi mzdová účetní.

Klára Z., Brno 5/5

Příjemná a hodná lektorka, domácí úkoly, příklady z praxe, přátelský přístup lektora.

Věra D., Praha 5/5

Praktické příklady z praxe, diskuze, zasílání materiálu, ochota lektorky

Marcela J., Brno 5/5

Veškeré informace byly podávany srozumítelně a jednoduše, největším přínosem byly veškeré propočty ručně a poznatky z praxe.

Petra P., Brno 5/5

Přístup lektorky nové informace a příklady z praxe

Hana Č., Praha 5/5

Výborné příklady z praxe, ochota paní lektorky, testy v hodinách a domácí úkoly byly supr, přinutili nás se učit z hodiny na hodinu.

Marie D., Brno 5/5

Výborný přístup paní Prátové, ochota zodpovídat dotazy a podávat vysvětlení. Doufám, že si najdu v tomto oboru uplatnění.

Jitka S., Brno 5/5

Anna K., Praha 5/5

Příjemná a velmi ochotná lektorka pí. Prátová. Možnost kdykoliv komunikovat e-mailem.

Ivana D., Brno 5/5

Praktické příklady + počítání. Vstřícný a přívětivý přístup paní lektorky.

Marie Č., Brno 5/5

Vyučující ochota praktické procvičování na příkladech

Alena J., Praha 5/5

Celý kurz kurz měl pro mě velký přínos. Ochota p. Prátové a celkový její přístup k kurzu. Praktické příklady ze mzdového účetnictví.

Markéta S., Brno 5/5

Martina K., Jihlava 5/5

Celkový přístup lektorky paní Blažkové ke kurzu Mzdové účetnictví v Praze se snahou předat co nejvíce praktických zkušeností.

Danuše D., Praha 5/5

Rychlá reakce na moje dotazy prostřednictvím emailu.

Libuše E., Brno 5/5

Přístup p. Prátové. Přínosem bylo vše, protože již jako mzdová účetní pracuji, tak jsem si ujasnila souvislosti.

Lucie B., Brno 5/5

Líbil se mi přístup lektorky vše srozumitelně vysvětlila počítalo se dostatečné množství příkladů.

Martina F., Brno 5/5

Příklady z praxe , ochota lektora odpovídat na veškeré odpovědi účastníků kurzu odbornost lektora

Eva K., Praha 5/5

Líbil se mi přístup paní Prátové. Byla velice ochotná vždy vše vysvětlila a ověřila si že to správně chápeme. Líbilo se mi, že byla i možnost konzultace přes email v případě nejasností.

Marie H., Brno 5/5

Praktické počítání a že lektor uměl zodpovědět všechny otázky

Magdaléna F., Brno 5/5

Přístup paní lektorky Blažkové na kurzu Mzdové účetnictví - vždy trpělivá a naprosto profesionální.

Helena V., Praha 5/5

Paní lektorka byla velmi ochotná

Jitka B., Brno 5/5

Kvalitní vysvětlení mzdové problematiky s praktickými ukázkami na kurzu.

Marie V., Praha 5/5

Praktické příklady

Bronislava K., Brno 5/5

Ivana V., Praha 5/5

Větší znalosti v mzdovém účetnictví. Paní Ing. Pípalová byla moc příjemná, zodpověděla jakékoli dotazy.

Michaela H., Brno 5/5

Praktické vysvětlení učiva od paní lektorky Blažkové.

Petra T., Praha 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi nejvíce líbil dobrý přístup lektorky, přehledný výklad

Stanislav G., Brno 5/5

Lektorka Ing. Pípalová byla příjemná, umí vysvětlit danou látku, perfektně připravená, ochotná, velmi dobrá příprava díky super Dú

Radka H., Brno 5/5

Marie Š., Praha 5/5

Náplň kurzu Mzdové účetnictví a výklad lektorky

Markéta L., Brno 5/5

Připravenost a ochota lektorky.

Blanka N., Brno 5/5

- výborná lektorka - hodně praktických příkladů

Lucie B., Praha 5/5

Ziskání komplexních informací ze Mzdového účetnictví

Růžena B., Brno 5/5

Trpělivost lektorky

Dobromila F., Brno 5/5

Přístup lektora

Dana N., Brno 4,5/5

Oceňujem dobrý přístup lektora i prostredie školenia

Lenka B., Brno 5/5

Celkový dojem z kurzu Mzdové účetnictví je výborný, lektor byl ochotný, ve všem nápomocný, pan Damborský taktéž.

Klára K., Brno 5/5

Kateřina B., Brno 5/5

Pokud jsem měla jakýkoliv dotaz, vždy mi bylo vstřícně odpovězeno.

Nicole F., Brno 5/5

Líbilo se mi, že jsme měli k dispozici hodně materiálů, jak z teorie tak z praxe.

Iva K., Brno 4/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi líbila přehlednost jednotlivých témat. Stručný výklad, podrobnost při výpočtech

Lucie J., Praha 5/5

Příjemné prostředí kurzu, přátelský přístup lektorky. Přínosem samozřejmě nové poznatky o mzdovém účetnictví.

Kateřina B., Praha 4,5/5

Vše bylo pro mne přínosem. Přístup lektorky

Andrea H., Praha 5/5

Pavlína M., Brno 5/5

Iva Š., Praha 5/5

Možnost konzultací s lektorkou i po skončení kurzu, e-learning.

Hana B., Praha 4/5

Návaznost probírané problematiky mzdového účetnictví na praxi -praktické příklady probrané na kurzu.

Klára Č., Praha 4,5/5

Paní lektorka byla z praxe a mzdové účetnictví vysvětlila velmi ochotně a podrobně.

Daniela K., Praha 5/5

Alena Z., České Budějovice 5/5

Hana N., Praha 4,5/5

Dagmar Z., Praha 4,5/5

Zuzana K., České Budějovice 5/5

Aneta S., Praha 4,5/5

Způsob výuky, přístup lektorky

Lucie G., Praha 5/5

Hana K., České Budějovice 5/5

Kateřina S., Hradec Králové 5/5

Líbila se mi srozumitelnost i tempo výuky rekvalifikačního kurzu Mzdové učetnictví, které může zvládnout i úplný začátečník, který nemá v daném oboru žádné zkušenosti.

Monia M., Brno 5/5

Přínos měl vše, vzhledem k tomu, že se mzdovým účetnictvím jsem se předtím vůbec nesetkal.

Lenka J., Brno 5/5

Monika R., Brno 4/5

Úroveň výuky kurzu Mzdové účetnitcví a výborná lektorka paní Prátová, která ochotně poradila a byla k dispozici i na mailu. Doufám že znalosti využiji v praxi - v novém zaměstnání.

Dagmar P., Brno 5/5

- že jsem získala další vědomosti - také škola je na dobře odstupná na dojíždění, dobré spojení, blízko vlaku a autobusu

Dagmar Z., Brno 5/5

Dostupnost paní lektorky na mailu a trpělivost :-) Opakovací příklady.

Tereza D., Brno 5/5

Styl výuky a příprava hodin

Kamila V., Brno 5/5

Praktické příklady a počítání a počítání ..... teoretická část - pro mě velký přínos, s problematikou mzdového účetnictví jsem se setkala poprvé.

Iveta L., Brno 5/5

Jelikož jsem byla úplný začátečník, tak získání všech informací bylo pro mě přínosné.

Lenka Š., Brno 4,5/5

 • Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací získala další vědomosti.
 • Největší přínosem bylo, že kurz Mzodvé účetnitcví se základy presonalistiky mě donutil k tomu hledat si informace z mezd i mimo kurz, diskutovat s lidmi, kteří se danou tématikou zabývají a rozšířovat si získané základní informace.

Martina Š., Brno 4/5

Jasný a srozumitelný výklad

Jarmila K., Brno 5/5

Příjemný přístup paní lektorky, byla vždy ochotna pomoci. Výklad byl srozumitelný.

Martina K., Brno 5/5

E -learning, ochota lektora, srozumitelný výklad

Dagmar Z., Brno 5/5

 • Líbilo se mi všechno, hlavně výklad lektorky p. Prátové.
 • Spousta praktických příkladů z mzdového účetnitcví a personalistiky.
 • Celkový dojem z kurzu hodnotím kladně.

Radka Z., Brno 5/5

Vstřícný přístup lektora.

Simona H., Brno 5/5

Hana F., Brno 4,5/5

 • Přehladné informace k mzdové problemtice.
 • Největší přínos - exekuce, exekuční srážky, postup.
 • Všechny informace byly podánypřehledně, jasně, srozumitelně.
 • Paní lektorka p. Prátová vždy ochotně odpovídala na dotazy kdykoli, její přístup je naprosto profesionální.

Hana H., Brno 5/5

Získala jsem znalosti o problematice Mzdového účetnictví, které jsou samostudiem těžko získatelné!! Za to vděčím lektorce Svobodové.

Pavlína Ž., Brno 3/5

Individuální přístup a ochota lektorky

Markéta T., Brno 5/5

Naučila jsem se perfektně počítání mezd

Jana O., Brno 4,5/5

Naučila jsem se lépe orientovat ve mzdové problemtice.

Jaromíra A., Brno 5/5

Petra K., Ostrava 5/5

Markéta T., Ostrava 5/5

Přístup lektorky, určitě spousta praktických příkladů.

Gabriela R., Ostrava 4,5/5

Přístup lektorky ke kurzu Mzdové účetnictví. Získala jsem orientaci v mzdové problematice.

Petra Š., Brno 5/5

100% přístup a znalosti lektorky pí. Svobodové. Přínos pochopení mzdové problematiky.

Dagmar J., Brno 5/5

Líbilo se mi styl výuky kurzu Mzdové účetnictví, příklady z praxe, mnoho přínosných informací pro běžný život i pro zaměstnané.

Veronika M., Brno 5/5

Výborná připravenost a znalosti lektorky mzdové problematiky, trpělivost a přístup k nám "NEZNALÝM". Největším přínosem je ucelený přehled o mzdové problematice.

Zlata N., Brno 5/5

Přístup lektorky - ochotná, srozumitelný, výklad

Ilona Z., Praha 5/5

Přinosem pro mě bylo nově nabité informace a přehled práce mzdové učetní. Velmi se mi líbil vstřícný přístup lektorky na naše dotazy a okamžitá reakce.

Draha B., Brno 5/5

Čas konání

Kateřina H., Praha 4/5

Monika L., Praha 5/5

Příjemné vystupování lektorky, ochota, podrobné vysvětlení.

Denisa Ú., Brno 5/5

Přístup lektorky, názorné příklady z praxe, ....

Marcela O., Brno 5/5

Podrobný výklad lektorky, ochota odpovídat na dotazy

Monika R., Praha 5/5

Paní lektorka byla příjemná, připravena na kurz Mzdové účetnictví, ochotna pomoci.

Lenka K., Praha 5/5

Přístup lektorky ke kurzu, vždy ochotně poradila. Přínosem byly praktické příklady ze mzdového účetnictví.

Marie N., Praha 5/5

Praktické rady, rady z praxe. Komplexní pohled.

Martina L., Praha 5/5

Praktické procvičování.

Martina Z., Praha 5/5

Celý kurz.

Renata P., Brno 5/5

Způsob výuky kurzu Mzdové účetnictví. Snaha o vysvětlení všech dotazů. Výuka od úplného začátku.

Michaela G., Brno 5/5

Celý kurz byl zajímavý. Dozvěděla a naučila jsem se hodně užitečných věcí. Lektorka byla milá, usměvavá a zodpověděla vždy všechny moje otázky.

Petra R., Brno 5/5

Celkově se mi to líbilo. Dobré bylo, že jsme dostali spoustu praktických příkladů.

Anna P., Brno 5/5

Alena H., Praha 5/5

Veronika K., Brno 5/5

Paní Prátová je naprosto vynikající jak po stránce odborné, tak i lidské. Její přístup k nám mě naprosto ohromil, má obrovskou trpělivost a je velmi přátelská a příjemná.

Lenka C., Brno 5/5

Praktické příklady, odbornost lektorky a její ochota odpovídat na dotazy, celkový obsah kurzu Mzdové účetnictví.

Lenka K., Praha 5/5

Spolupráce, celá výuka :-)

Daniela K., Praha 5/5

Praktické příklady

Natalija M., Brno 5/5

Praktické zkušenosti lektorky.

Eva P., Praha 5/5

Dana N., Brno 5/5

Paní lektorka vše vysvětlila, vše jsem snadno pochopila.

Marta Š., Praha 5/5

Největším přínosem pro mě bylo velmi podrobné vysvětlení a trpělivost lektorky paní Blažkové.

Romana K., Praha 5/5

* Odborný výklad mzdové problematiky s praktickými příklady. * Ochota lektorky odpovídat na kurzu nedodatečné dotazy

Barbara M., Praha 5/5

Počítání čisté mzdy, výborná lektorka

Tereza S., Brno 5/5

Příklady z praxe. Perfektní přístup lektorky paní Prátové!!!

Lucie S., Brno 5/5

Největším přínosem bylo pochopení mzdového účetnictví. Nic bych neměnila.

Hana F., Praha 5/5

Ivana J., Brno 5/5

- vlídný, trpělivý a přátelský přístup vyučující paní Blažkové - srozumitelně vedený výklad mzdového účetnictví a personalitiky

Bedřiška K., Praha 5/5

Praktické zaměření jednotlivých lekcí ,jejich jasná a přehledná struktura, organizovanost vyučující.

Silvie B., Brno 5/5

lektorka, ochota vysvětlit DĚKUJI

Jana N., Praha 5/5

Vysvětlení, jak se věci řeší v praxi.

Lenka D., Praha 5/5

Lektorka byla ochotná,řešila s námi praktické problémy. Přínosem pro mně bylo že svém zaměstnání můžu nyní zvládnout mzdové účetnictví s větší jistotou.

Bohumila T., Brno 5/5

Kurzem nás provázela lektorka paní Prátová, která uměla skvěle látku vysvětlit, vždy se nám celou dobu věnovala, měla na každou lekci sadu příkladů nachystánu. Největším přínosem byl styl výuky paní lektorky a zmiňované příklady.

Petra D., Brno 5/5

Školení mělo výbornou úroveň, lektorka paní Prátová je velký profík ve svém oboru. Vše naprosto srozumitelně vždy vysvětlila, zodpovídala všechny naše dotazy. Učebnice je přehledná. Během výuky spousta příkladů na procvičování, které velmi pomohou si osvojit vše potřebné. Hodně postřehů i z praxe. Za mě naprostá spokojenost a kurz předčil i moje očekávání.

Eva V., Brno 5/5

Velmi oceňuji praktické znalosti kurzu, srozumitelnost výkladu lektorky paní Prátové. Ochotu kdykoliv vysvětlit, možnost konzultace otázek a nejasností z praxe. Jsem s kurzem velmi spokojená.

Milada P., Brno 5/5

S paní Blažkovou, vše srozumitelný výklad, příklady i legrace

Soňa D., Praha 5/5

Srozumitelný výklad a velké množství příkladů.

Martina Š., Praha 5/5

Líbili se mi znalosti lektorky a dobrý přístup, trpělivost a ochota odpovědět na dotazy k tématu.

Šárka K., Praha 5/5

 • Znalost a přístup lektorky paní Blažkové
 • Kolektiv
 • Dostupnost (cenově/dojezdová)

Klára H., Praha 5/5

Magdalena K., Praha 5/5

Lenka G., Praha 5/5

Nikola S., Praha 5/5

Lucie Z., Jihlava 5/5

praktické příklady s výpočty kombinované s teorii

Lenka M., Olomouc 5/5

Nejvíce jsem byla spokojena s výkladem a přístupem paní lektorky Pípalové. Největším přínosem pro mě byly zkušenosti teoretické, ale hlavně praktické, které jsem během kurzu Mzdové učetnictví v Brně získala a uplatnila v praxi.

Iveta F., Brno 5/5

Velice oceňuji lektorku,paní Hubáčkovou. Orientovaná v problematice, a navíc ji to baví.

Petra L., Jihlava 5/5

Obsahová náplň kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky odpovídala popisu kursu na internetu, to znamená, že tento kurz splnil veškerá má očekávání.

Markéta D., Brno 5/5

Alena M., Ostrava 5/5

Paní lektorka nám dávala každý kurz testy a na špatných odpovědích jsme se příkladně ještě více učili.

Martina Ř., Brno 5/5

Vratislava C., Brno 5/5

Získání odborných dovedností, zkušenosti sdílení s ostatními účastníky.

Kateřina B., Brno 5/5

Lenka Š., Brno 5/5

Výuka na sebe navazovala, dobré pro pochopení souvislostí, hodně příkladu k procvičování. Všichni účastníci kurzu jsou do výuky zapojení, mají možnost procvičovat příklady u tabule. Výklad lektorky srozumitelný a jasný, ochota vše vysvětlit.

Michaela K., Brno 5/5

Přínos pro moji současnou práci personální

Tereza M., Brno 5/5

Výborná přednášející. Doba konání kurzu + další kurz (doplňující přes email).

Jana U., Brno 5/5

Možnost procvičit si vše na příkladech Zkušenosti z praxe lektorky Pozitivní přístup lektorky

Petra B., Brno 5/5

Srozumitelné a jasné vysvětlení i pro mě, přesto, že jsem vše slyšela poprvé. Velký přínos v tomto směru, spoustu věcí se mi objasnilo a do sebe zapadlo. Úžasný výklad paní Prátové, celkový přístup k nám.

Ilona N., Brno 5/5

Ochota poradit, pěkné vysvětlování látky, praktické příklady.

Věra H., Brno 5/5

Pochopení mzdové a personální problematiky na slušné úrovni.

Jana Z., Brno 4,5/5

Odbornost a přístup paní Prátové!!!

Oleksandra N., Brno 5/5

Kvalifikovaná, pozorná, zkušená, velmi příjemná paní učitelka.

Olga K., Brno 5/5

Profesionální přístup paní lektorky Prátové, ochota, vstřícnost a odbornost mzdového účetnictví. Největším přínosem byly praktické příklady.

Vlasta T., Brno 5/5

Přístup lektora

Petra G., Brno 5/5

Když někdo nerozuměl, bylo mu vše znovu vysvětleno. Dobré byly domácí úkoly, díky kterým sme si látku opakovali.

Romana H., Brno 5/5

Marie T., Jihlava 5/5

Jsem velmi spokojená, paní Prátová je skvělá, splnilo to moje očekávání - naučila jsem se vše co jsem potřebovala.

Andrea A., Brno 5/5

Perfektní přístup lektora

Renáta K., Praha 5/5

paní lektorka

Michaela S., Praha 5/5

praktické příklady

Martina P., Praha 5/5

Přístup a profesionalita lektorky. Přínosem bylo absolvovat celý kurz.

Jana P., Brno 5/5

Jana G., Olomouc 4,5/5

Všechno.

Blanka K., Brno 5/5

Největší přínos - porozumění mzdové problematice. Nejvíce se mi líbil vždy ochotný přístup paní lektorky.

Simona H., Brno 5/5

Srozumitelné procvičování příkladů, znalosti jsem měla možnost uplatnit i v praxi. Rovněž přístup lektorky k výkladu hodnotím velmi kladně.

Michaela M., Brno 5/5

Vyhovoval mě čas a délka kurzu. Lektorka byla příjemná, trpělivá, nadstandardně ochotná. Bylo to i zabavné (alespoň pro mě). Výhodou bylo, že lektorka nám dávala D.Ú. i s výsledky, mohli jsme si to zkontrolovat, přijít na chybu. Přínosem byl celý obsah výuky, myslím si, že jsem pronikla do mzdového účetnictví a osvojila si je. Uvidím, zda kurz bude stačit pro ziskání nového zaměstnání, zatím to vypadá, že chtějí všude praxi (1 - 3 roky). Také byly užitečné přehledy se zaokrouhlováním, redukcemi, apod.

Edita K., Brno 5/5

- paní vyučující Prátová - velmi ochotná a snaživá, nebála jsem se na cokoliv zeptat, měla zájem, abychom všechno skutečně pochopili

Radka Z., Brno 5/5

Výklad paní lektorky, domácí úlohy, spolupráce paní lektorky mimo přednášky.

Jarmila V., Brno 5/5

Kateřina V., České Budějovice 4,5/5

Školení bylo výborné, dalo mi to hodně.

Ivona P., Brno 5/5

Nejvíce líbilo - přístup lektorky + materiály Největší přínos - praktická znalost

Linda N., Brno 5/5

Individální přístup, ochota pomoci, opětovné vysvětlení látky

Lucie V., Brno 5/5

Nejvíc se mi líbíl přístup lektora a ochota odpovědět na případné dotazy. Přínos pro mě bylo studium a příklady ze života, s čím se mohu v práci setkat. To bylo pro mě to nejlepší.

Marcela S., Brno 5/5

Z celého kurzu mám velmi dobrý pocit a jsem ráda že jsem se přihlásila. Zorientovala jsem se ve mzdové problematice.

Jana P., Brno 5/5

Hodně praktických příkladů

Eva G., Brno 5/5

Výborně zpracovaný a připravený kurz - do praxe.

Kristýna Š., Brno 5/5

Paní lektorka - ochotná, milá, vstřícná

Vendula K., Brno 5/5

Ochota přednášející paní Pipalové, její všeobecný pohled, velké množství materiálů.

Žaneta N., Brno 5/5

Rozpracovaná příručka, výklad lektorky, komunikace s lektorkou i mimo hodiny (email), spousta propočitaných příkladů, opakování učiva z předchozí lekce.

Lucie F., Brno 5/5

praktická cvičení

Kateřina B., Praha 5/5

Praktické procvičování

Tereza B., Praha 5/5

Jana T., Praha 5/5

Všechno

Barbora O., Praha 5/5

Alena H., Praha 5/5

Úroveň byla dobrá. Paní lektorka byla ochotná.

Renáta Š., Brno 5/5

Nové informace, prohloubení znalostí.

Zdeňka H., Praha 5/5

Zkušenosti paní lektorky ohledně sporných pracovně právních sporů, příklady z praxe.

Naďa D., Praha 4,5/5

profesionalita vyučujícího, rady z praxe

Andrea F., Olomouc 5/5

Libil se mi pristup lektorky. Vse dukladne vysvetlila.

Andrea P., Brno 5/5

Vstřícný přístup lektorky.

Barbora V., Olomouc 5/5

Lenka F., Brno 5/5

Silvie Č., Brno 5/5

nejlepší byla lektorka, která nám dokázala vše pěkně a srozumitelně vysvětlit

Eva P., Olomouc 5/5

Osobní přístup lektorky

Hana M., Brno 5/5

Školení bylo formou jak teoretických, tak praktických příkladů.

Lucie J., Ostrava 5/5

Přístup lektorky - vždy odpovídala na naše otázky. Největší přínos - pochopení mzdové agendy

Irena N., Brno 5/5

možnost řešení konkrétních problémů, individuální přístup,

Jana B., Ostrava 4/5

všechno, kvalitní lektorka

Dagmar K., Zlín 5/5

Osobní přístup, příjemná paní lektorka, hodně počitání

Kateřina H., Brno 5/5

Barbora H., Olomouc 5/5

Markéta K., Olomouc 5/5

Naučila jsem se zpracování mezd, výpočet HM, ČM - redukce. Paní lektorka byla velmi milá a pozitivní.

Ivana Š., Brno 5/5

Marcela G., Olomouc 5/5

Přístup lektorsky, neustalé se dotazovala, jestli něčemu nerozumíme, hodiny byly celkově super i jsme se pobavili. Největší přínos vidím v možnosti uplatnit již nabyté znalosti v práci.

Radka H., Brno 5/5

Lenka R., Brno 5/5

Paní lektorka byla milá a ochotná. Neměnila bych nic.

Sylvie B., Brno 5/5

Iva P., Olomouc 5/5

Velké množství názorných příkladů na počitání. Příklady z praxe.

Ivana E., Brno 5/5

Lucie Š., Zlín 4,5/5

Výborně prezentovaná každá látka, na začátku každé lekce skvělé opakování, paní lektorka Bc. Prátová byla skvělá, odpovídala emailem na všechny dotazy, užasný přístup, bezva domácí úkoly, kde si člověk může vše zopakovat.

Martina M., Brno 5/5

Profesionalita, odbornost.

Daniela Š., Zlín 5/5

Přístup lektora, možnost vysvětlit staré látky, neustálá podpora.

Veronika S., Brno 5/5

Ochota lektorky - v případě absence zaslání všech důležitých informací

Eliška P., Brno 5/5

Velice ochotná lektorka paní Svobodová zodpovědět na veškeré dotazy

Lenka D., Brno 5/5

Otevřený přístup lektorky, praktické příklady, prostor pro diskuzi.

Zuzana F., Brno 5/5

Jitka N., Brno 5/5

Adresa školy
Moskevská 11, Karlovy Vary 36001

Mapa

Kontaktní osoba
Bc. Michaela Prátová
info
tel. 511 119 990