Kurz Příprava na zkoušku FCE (First Certificate in English)

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro studenty všechny, kdo by rádi úspěšně složili mezinárodně uznávanou zkoušku FCE. Jedná se o zkoušku Cambridge ESOL, která je určena pro pokročilé angličtináře na úrovni pokročilosti B2.

Motivace:

Zkouška FCE je celosvětově uznávanou zkouškou z anglického jazyka. Její složení potvrdí, že Vaše jazykové kompetence jsou na výborné úrovni, výrazně zlepší Vaši hodnotu na trhu práce, je výborným odrazovým můstkem k dalšímu studiu jazyka.

Výuka anglického jazyka

Náplní kurzu je všestranná příprava ke zkoušce FCE (komunikace, psaný projev, čtení i poslech). Získáte také řadu užitečných rad jak při skládání zkoušky postupovat. Vzhledem k důkladnému procvičení různých typů testů získáte potřebnou sebejistotu, která Vám pomůže odstranit nervozitu a mnohem lépe stresovou situaci zkoušky zvládnout.

Osnova kurzu

V kurzu si procvičíte všechny typy testů, se kterými se u zkoušky FCE můžete setkat, projdete slovní zásobu, která je pro splnění zkoušky nezbytná, naučíte se psát písemné práce, seznámíte se s gramatikou, jejíž znalost je u zkoušky předpokládána, procvičíte si své komunikační dovednosti, naučíte se hledat ve čteném textu či poslechu nahrávky ty správné informace. Závěrem kurzu si vyzkoušíte test nanečisto a přesvědčíte se, jaké jsou Vaše šance pro splnění zkoušky.

Aktuání termíny pro
Město Termín Délka Rozvrh Konečná cena Objednávka
Online2. 8. - 31. 8. 202210 dní 19:30 - 21:00
Po, Út, St, Čt
3490 Kčobjednat