Bc. Michaela Prátová

Bc. Michaela Prátová

S účetnictvím se poprvé setkala v roce 2005, kdy úspěšně absolvovala kurz mzdového účetnictví. Tehdy ještě nebyl rekvalifikační, neměl ani žádnou akreditaci a dokonce ani netušila, jestli tyto znalosti někdy uplatní v praxi.

O dva roky později se jí naskytla práce mzdové účetní ve výrobní společnosti, ve které své znalosti uplatnila v praxi. Další zhodnocení praktických znalostí využila při dálkovém studiu na vysoké škole v oboru Finance a daně, v rámci kterého na téma mzdového účetnictví zpracovala bakalářskou práci. Ve společnosti Orange Academy. působí jako lektorka rekvalifikačního kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky od roku 2013.

O své práci ráda mluví: „Na lektorování se mi nejvíce líbí sledovat vývoj účastníků kurzu na jeho samém začátku a pak na konci, kdy už účastníci mají potřebné znalosti a jsou sami se sebou spokojeni a nadšeni, jak se dokázali posunout, i když na začátku měli velké obavy ze zvládnutí kurzu. Díky zpětné vazbě od účastníků, s některými jsem v kontaktu dodnes, a jejich kladným recenzím vím, že má práce má smysl, a to je to, co mi dodává energii do dalších kurzů.“

Články uživatele: