Mgr. Iveta Damborská

Mgr. Iveta Damborská

Němčina ji vždy bavila. Možná proto, že v ní byla ve třídě jak na ZŠ, tak na gymnáziu vždy nejlepší, rozhodla se jí věnovat i profesně. Studium na pedagogické fakultě v Olomouci úspěšně ukončila v roce 2007. Pobyty v Německu či práce v Rakousku pro ni byly motivací být v cizím jazyce stále lepší.

Zajímala se o různé metody, jak se jazyk naučit co nejlépe, nejrychleji a přitom efektivně. Tento motiv pro ni byl velkým motorem k tomu, aby dokázala s týmem kvalifikovaných rodilých mluvčích a vystudovaných pedagogů zrealizovat velký sen – poskytnout studentům němčiny efektivní způsob, jak si jazyk osvojit rychle a účinně! Effektives Deutsch se stala realitou a díky této metodě se mnou studenti mluví německy již od první lekce.

Se studenty si neustále povídá: „Baví mě motivovat studenty pozitivně myslet, vždyť umět cizí jazyk není jen pro vyvolené, ale nic nám nespadne samo do klína. Němčina má své výzvy a během praxe zjišťuji, že se některé chyby opakují stále dokola. To mě vedlo k tomu, pomoci studentům uvědomit si je a odbourat díky sérii videí na našem Youtube kanále. “

Její motto je: „Chceš-li se naučit německy, musíš mluvit německy.“