Recenze studentů - REKVALIFIKAČNÍ KURZ Účetnictví (podvojné) Praha

Celkové hodnocení kurzu:
4.95/5
celkem 277 hodnocení

Garant kurzu Účetnictví (podvojné) Ing. Martin Polák

Názory účastníků kurzu pro

VÝBORNÁ LEKTORKA - (lektor je na každém kurzu to nejdůležitější) DOBRÁ UČEBNICE ÚČETNICTVÍ - hodně praktických příkladů, opakování ....

Radka K., Praha 5/5

Velmi srozumitelný výklad kurzu účetnictví i pro mě, která se s účetnictvím setkala poprvé, ochota lektorky odpovídat na otázky, znovu zopakovat problematickou látku

Monika K., Praha 5/5

Výklad přednášejícího z praxe (případy) => VELKÝ PŘÍNOS!!

Zdeňka P., Praha 5/5

Vzhledem k tomu, že jsem jsem opravdu úplný začátečník a podvojné účetnictví jsem viděla poprvé tak se mi kurz podvojné účetnictví v Praze moc líbil. Výklad paní Zikové byl srozumitelný a díky materiálům, které jsme dostávali jsem si mohla vše procvičovat.

Kamila H., Praha 5/5

Eliška H., Praha 4.5/5

Vše bylo skvělé

Adéla K., Praha 4.5/5

Největším přínosem byla lektorka kurzu sl. Ing. Myslikovjanová. Účetnictví umí výborně vysvětlit, každému se osobně věnuje. Ochotně odpovídá na veškeré otázky, a to i o přestávkách nebo ve svém volném čase e-mailem.

Lenka Z., Praha 5/5

Pohodová atmosféra kurzu Účetnictví, připravená lektorka sl. Myslikovjanová! Velmi srozumitelný styl vedení hodin tak, že bylo snadné účetnictví pochopit. Jo a baj voko mne pořád vyvolávala :)

Roman V., Praha 5/5

Nejvíce se mi na rekvalifikačním kurzu Účetnictví líbil příjemný přístup, milá lektorka Jitka, hezké učebny v Praze. Největší přínos je , že jsem pochopila vazby s tím co dělám jako finanční účetní. DĚKUJI.

Zuzana F., Praha 5/5

Byla jsem velmi spokojena a mé očekávaní kurz Účetnictví v Praze splnil.Děkuji paní lektorce za srozumitelné vysvětlení a ochotu.

Dana K., Praha 5/5

Nejvíce se mi na kurzu Účetnictví líbil přístup Ing. Myslikovjanové, vše výborně vysvětluje a pokud někdo látku nechápe, snaží se mu to vysvětlit i o přestávce (je velmi ochotná).

Alexandra S., Praha 5/5

Jsem velmi spokojena s přístupen lektorky, vše prezentovala srozumitelně a skvěle. Kurz Účetnictví hodnotím velmi dobře.

Marta Š., Praha 5/5

Opakování, procvičování, příklady, kladený důraz na problematičtější téma a celkový přístup lektora. Největším přínosem bylo objasnění problematiky účetnictví jako celku. Byla jsem velice spokojena.

Šárka K., Praha 5/5

Rekvalifikační kurz Účetnictví byl koncipován velmi dobře, ale největší přínos pro mě měla lektorka, která byla schopná a ochotná cokoli udělat s čímkoli pomoci a měla dobrý dar v tom, že byla velmi dobrá "učitelka". Účtování dobře vysvětlila a měla velmi velkou trpělivost i s úplnými začátečníky.

Barbora H., Praha 5/5

Přístup paní lektorky na kurzu Účetnictví byl opravdu profesionální, obzvlášť u úplných začátečníků. Kurz mi dal výborné znalosti do účetnictví. Tempo bylo výborné, vše se dalo díky kvalifikovanému výkladu nádherně pochopit. Jednou větou jsem byla nadšena.

Zuzana S., Praha 5/5

S rekvalifikačním kurzem účetnictví jsem byla moc spokojena. Náš pan učitel Nedvídek byl skvělí. Byl ochotný nám vše vysvětlit. Když nám nebylo jasné tak nám to ochotně znovu opakoval dokud jsme to nepochopili.

Jitka D., Praha 5/5

Líbilo se i způsob přednášení pana Nedvídka, taky učebnice. Možnost používat e-learning. Speciálně že jsou na e-learningu vzorový příklady i s řešením

Tamara K., Praha 5/5

Na kurzu účetnictví se mi líbila ochota a odbornost lektora. Vše s námi vždy probral do podrobna i se vrátil k nějaké látce v které jsme se moc neorientovali.

Michaela F., Praha 5/5

Učebna dobrá. Poloha budovy výborná - restaurace kolem super Lektor vynikající, ocotný a hlavně umí naučit! E-learning pergektní.

Ladislav F., Praha 5/5

Učebna dobrá. Poloha budovy výborná - restaurace kolem super Lektor vynikající, ochotný a hlavně umí naučit! E-learning perfektní.

Ladislav F., Praha 5/5

Na kurzu účetnictví se mi všechno líbilo. Lektor byl velice ochotný, hezky a srozumitelně vysvětloval účtování. Pro mě rekvalifikační kurz Účetnictví měl velký přínos, protože jsem s účetnictvím neměla žádné zkušenosti, a teď tomu docela rozumím.

Pavlina D., Praha 5/5

Nejvíce se mi líbila praktická stránka a přínos do života, co se týče vedení učetnictví. [jak je to v praxi] Přístup lektora byl VÝBORNÝ !

Maria S., Praha 5/5

Výborná a ochotná lektorka, umí účetnictví jednoduše vysvětlit a zdůraznit podstatu. Pomůže i s individuálními dotazy z praxe. Opravu moch chválím paní Jitku.

Jana T., Praha 5/5

Paní lektorka Jitka Myslikovjanová měla úžasnou trpělivost, srozumitelný výklad a skvělý smysl pro humor. Přijemně a užitečně strávené soboty.

Olga V., Praha 5/5

Vedení rekvalifikačního kurzu Účetnictví v Praze, výborná lektorka, která výborně zná problematiku, ochota lektorky, nemluví pouze teoreticky, dává příklady z praxe.

Jaroslava T., Praha 5/5

Největší přínos měl výborný přístup lektorky ke všem účastníkům kurzu, srozumitelný výklad účetnictví, opětovné vysvětlení dané problematiky, názornost na tabuli, příjemné konzultace, ochota a vstřícnost. Dále taky příjemné prostředí a dobrý kolektiv.

Věra S., Praha 5/5

Získala jsem velký přehled v podvojném účetnictví, líbila se mi forma vyučování a ochota vyučujícího. Vyhovoval mi výklad kurzu a po té okamžité procvičování na názorných příkladech z účetnictví.

Eva D., Praha 5/5

Lektorka - pí Ziková byla ochotná nám vše vysvětlit, energetická, má bohaté zkušenosti z podvojného účetnictví. Pomáhala když se někdo cítil v něčem slabší.

Ludmila P., Praha 5/5

Siarhei B., Praha 5/5

Přístup a výklad paní lektorky + doplňující informace k problematice

Radka H., Praha 5/5

Ilona H., Praha 5/5

Nejvíce oceňuji neformální přístup, pak to, že jsme se v hodinách věnovali podstatným tj. těm důležitým tématům účetnictví.

Václav K., Praha 4.5/5

Na kurzu účetnictví se mi nejvíce líbilo to, že jsem pochopila problematiku účetnictví, líbila se mi též atmosféra (úroveň). Byla jsem spokojena s tempem výuky a trpělivým přístupem lektorky Hlaváčové. Na kurzu bych nic neměnila.

Gabriela K., Praha 5/5

Výborný přístup lektora

Kateřina H., Praha 5/5

Lektorka a její přístup, často nad rámec povinností vyučujícího !!!

Lucie Č., Praha 5/5

Spokojena s úrovní kursu

Marcela D., Praha 5/5

Určitě jsem se naučila více a doplnila si znalosti. Materiály, které jsme dostali mailem mi pomohli při učení v týdnu. SUPER !!! Zízkala jsem přátele a znalosti :-)

Petra L., Praha 4.5/5

Lektorka Hlaváčová byla velice ochotná a ve volném čase nám zasílala materiály e-mailem. Získala jsem ucelené znalosti o účetnictví.

Soňa N., Praha 5/5

Paní Hlaváčová byla skvělá, posílala nám materiály navíc a vždy nám ve všem vyhověla. Nic bych na kurzu účetnictví neměnila.

Kateřina G., Praha 5/5

Schopnost lektorky srozumitelně vysvětlit účetnictví a ochota na dotazy. Konkrétní příklady z praxe.

Ivana P., Praha 5/5

Přístup paní Hlaváčové, ochota zodpovídat všechny dotazy. Díky kurzu mám na účetnictví úplně jiný pohled, jsem ráda, že jsem tyto znalosti v kurzu účetnictví získala.

Simona D., Praha 5/5

Lektorka, která má nesčetné množství zkušeností a praxe v účetnictví. Celý kurz.

Jana D., Praha 5/5

Všechno. Byla jsem spokojena.

Karolína K., Praha 5/5

Jaroslava T., Praha 5/5

Radovana B., Praha 5/5

Ilona Z., Praha 5/5

Adresa školy
U Půjčovny 1274/9, Praha 110 00

Mapa

Kontaktní osoba
Bc. Michaela Prátová
info
tel. 511 119 990