Recenze studentů - REKVALIFIKAČNÍ KURZ Účetnictví (podvojné) Olomouc

Celkové hodnocení kurzu:
4.95/5
celkem 273 hodnocení

Garant kurzu Účetnictví (podvojné) Ing. Martin Polák

Názory účastníků kurzu pro

Na školení se mi líbil profesionální přístup lektorky, srozumitelnost výkladu a celkově lidský přístup lektorky ke studentům. Největším přínosem je pro mě všeobecný přehled v podvojném účetnictví.

Ludmila S., Olomouc 5/5

Líbilo se mi, že jsem si mohla zopakovat po několika letech účtování. Plus dozvědět se sem tam i něco nového a snad i užitečného.

Petra V., Olomouc 3,5/5

Líbil se mi korektní a vstřícný přístup lektorky. Probíranou látku vysvětlovala srozumitelně a ochotně opakovaně vysvětlovala pro nás složitější látku. V účetnímm prostředí se zatím nepohybuji. Díky kurzu jsem získala všeobecný přehled o účtování a pochopila jsem princip podvojného účetnictví.

Hana Č., Olomouc 5/5

Líbil se mi přístup lektorky, protože s námi měla trpělivost, když jsme něčemo nerozuměli a vše ochotně vysvětlila. Když někdo něčemu nerozuměl, počkala, až na to dotyčná osoba přišla sama. Tím ukázala, že ovládá pedagogiku a vyučování.

Markéta H., Olomouc 4,5/5

Vyuka mě maximálně vyhovovala, lektor vysvětloval srozumitelně a profesionálně. Na každý dotaz jsem obdržela dostačující odpověď, byl velmi vstřícný nebylo co vytknout moc za vše děkuji.

Květoslava H., Olomouc 5/5

Nejvíce se mi líbilo, že lektor měl obrovský přehled a teorii spojoval s praxí, řekla nám mnoho příkladů a na každou všetečnou otázku dokázal odpovědět tak, že jsme vše bez problémů pochopili. Kurz měl pro mě přínos velký, pro moje zaměstnání opravdu přínosné.

Veronika P., Olomouc 5/5

Celkove se mi libilo pojeti skoleni, musim pochvalit pana lektora Martina Polaka, ze nam ucivo krasne vysvetlil, ukazoval nam jej na praktickych prikladech a vyuku nam doplnil o vypraveni zkusenosti z praxe. Nejbetsi prinos pro me byl, ze mi bylo vysvetleno podvojne ucetnictvi od zakladu po slozitejsi priklady a na zaklade zkouzku udelenoosvedceni, ktere mi doufam do budoucna pomuze.

Jana G., Olomouc 5/5

Adresa školy
U Stadionu 8, Olomouc 77900

Mapa

Kontaktní osoba
Bc. Michaela Prátová
info
tel. 511 119 990