Recenze studentů - REKVALIFIKAČNÍ KURZ Mzdové účetnictví se základy personalistiky

Celkové hodnocení kurzu:
4.92/5
celkem 291 hodnocení

Garantka kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky Bc. Michaela Prátová

Názory účastníků kurzu pro

Kvalitně zpracovaná skripta, velmi přehledně uspořádané a lehce srozumitelné. Paní lektorka byla vynikající. Přátelský přístup, bezproblémová komunikace i mimo vyučování při řešení příkladů, hodiny výuky byly zajímavé a zábavné. V tomto kurzu jsem se toho hodně naučila, dozvěděla se nové věci a ujasnila si, že být mzdovou účetní je to co mě bude bavit.

Pavlína S., Brno 5/5

Chtěla bych tímto moc poděkovat za kurz mzdového účetnictví v Praze a jmenovitě lektorce Lence Blažkové za její vedení, přístup a klobouk dolů za její znalosti. Úžasná lektorka a osobnost. Panu Damborskému a jeho paní za neuvěřitelnou operativnost, okamžitou komunikaci a vstřícnost. A vlastně celému týmu Orange Academy. :D Chci také pogratulovat spolubojovnicím :D Po dnešní zkoušce jsem skoro zamáčkla slzu, že to končí. Ale já se vrátím :D A velmi brzy :) Krásné prázdniny všem co je máte a ještě jednou díky s velkým doporučením pro Vás a Vaše kurzy.

Barbora V., Praha 5/5

Lektorka Bc. Michaela Prátová je velmi zkušená, na všechny dotazy uměla odpovědět, byla velice ochotná a hlavně díky ní byl kurz velmi přínosný. I skripta byly velice přehledné. Kurzem jsem si chtěla doplnit a utřídit znalosti, které mám a to se mi 100% splnilo. Už teď kurz doporučuji všem svým známým. Nevěřila bych, že kurz mzdového účetnictví může být tak zábavný. :-)

Marcela H., Brno 5/5

Celková atmosféra, cítila jsem se dobře, nestresovala jsem se. Největším přínosem bylo hlavně to, že se nevyučovala teorie, ale byly použity příklady z praxe.

Kateřina K., Brno 5/5

Byla jsem ráda, že jsem se kurzu mzdového účetnictví s využitím PC v programu Pohoda zúčastnila. Paní Bc. Prátová, která byla naší lektorkou nám hezky a srozumitelně vysvětlila vše co se mzdového účetnictví týká, nejvíce mi zajímaly i srážky,co se týče exekucí, ty nám byly velmi dobře vysvětleny , hlavně i na spoustu příkladů z praxe. Pak výpočty daní ze závislé činnosti, doplatky zdravotního pojištění do minimální mzdy atd. Je toho spousta co jsem se během kurzu naučila. A za to všechno patří p. Bc. Prátové velký dík.

Jiřina D., Brno 5/5

Již z minulosti jsem věděla, že Orange Academy má dobré hodnocení a můžu to nyní i potvrdit. Děkuji paní Bc. Prátové za perfektní výuku a její trpělivost.

Zdeňka H., Brno 5/5

Kurz Mzdové účetnictví v Praze byl skvělý. Lektorka paní Blažková dokázala vše srozumitelně vysvětlit a byla moc ochotná poradit s jakoukoliv otázkou či problémem z praxe. Byla jsem moc spokojená.

Adriana W., Praha 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky - velmi ochotně vše vysvětlovala a přizpůsobovala tempo všem účastníkům kurzu. Díky častému opakování se látka dala dobře pochopit. I kdybych nevyužila v budoucím zaměstnání, určitě má pro mě kurz přínos do reálného života.

Lenka J., Brno 5/5

Super atmosféra, výborně zpracované podklady, skvělý lektor! Těšila jsem se na každou další lekci.

Lenka Š., Olomouc 5/5

Paní Věra Trynklová je báječná lektorka, která mzdovému účetnictví rozumí a umí jej i srozumitelně vysvětlit a podat. Byla jsem nadšená jejím výkladem. Vždy měla připravené příklady k danému tématu a byla připravená odpovídat na naše dotazy. Tento kurz byl pro mne velkým přínosem.

Kateřina Š., Hradec Králové 5/5

Líbíilo se mi vysoké tempo a hladně paní Prátová je užásná a je to profesionál. Hodnotila bych její výuku a připravenost známkou 1*

Milena K., Brno 5/5

Libila se mi moc vyucujici, struktura a zorganizovanost kurzu. Myslim, ze se tam sesla dobra parta lidi. Nejvetsi prinos byly vypocty, vseobecny prehled, ktery vyuziju v soucasne praci.

Kristýna D., Brno 5/5

Uvítala jsem příklady ze života týkající se mzdového účetnictví a personalistiky, které lektorka uváděla. Byla ochotna a srozumitelně nám vše vysvětlila.

Gabriela B., Praha 5/5

Nejvíce se mi na kurzu v Praze líbily praktické příklady + procvičování teorie, kurz Mzdové učetnictví je srozumitelný a velmi přínosný pro profesní i soukromý život. Pí Blažková je výborná lektorka, vždy vstřícná ke studentům a velmi trpělivá.

Ivana V., Praha 5/5

Kurz Mzdového účetnictví byl velice příjemný, až rodinný. Přínos pro mě bylo celkově vše, teď mohu dělat mzdy ve firmě. Nic bych na kurzu v Praze neměnila.

Daniela P., Praha 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky Blažkové, ochota vysvětlit opakovaně látku, kterým dotyčný nerozuměl. Plus výhoda byla informace z praxe mzdového účetnictví a personalistiky.

Hana V., Praha 5/5

Kurz Mzdové učetnitcví se základy personalistiky vycházel hodně z praxe, zaměřen na nejpodstatnější případy/příkldy a vztahy se státem. Proaktivní přístup lektorky paní Blažkové s nadhledem k nezaplacení :-) z praxe.

Dana D., Praha 5/5

Ochota lektorky, pokud jsme měly dotazy, zajímala se o problém. Dokázala poradit nebo sehnat informace. Reagovala na mejly ohledně dotazů hned. Výklad srozumitelný, pokud byl problém pochopit učivo, lektorka znovu zopakovala, vysvětlila.

Hana P., Zlín 5/5

Oceňuji profesionalitu naší lektorky Ing. Romany Hubáčkové. Její srozumitelný, odborný a trpělivý výklad, spousta praktických příkladů a její vždy příjemné vystupování přispěly k tomu, že bylo snadné pochopit probíranou a látku.

Ilona K., Olomouc 5/5

Vytvořil se spolu se školitelem dobrý kolektiv, pan Krejčí odpovídal i na dotazy s věcmi, se kterými jsme si nevěděli v práci rady.

Michaela M., Jihlava 5/5

Spousta věcí z praxe - vše na praktických příkladech. Lektorka měla velký přehled a daném tématu a mohli jsme se na ní obrátit s jakoukoli otázkou z oblasti mzdového účetnictví

Lenka M., Ostrava 5/5

Šlechetné! Kurz utíkal, žádné průtahy, vše skvěle naplánovano. Žádná nuda. Navíc velmi příjemná komunikace s paní Prátovou.

Petra C., Brno 5/5

Skvělá lektorka, kt. nám srozumitelně přednášela a ochotně zodpovídala naše dotazy, rychle odpovídala na emaily. Ve třídě byla příjemná atmosféra a kurz byl pro mě velkým přínosem.

Kateřina N., Brno 5/5

Nejvíc se mi líbilo to, že na základě teoretických znalostí jsme hned řešili praktické příklady z praxe. Největším přínosem bylo to, že jsem za dva měsíce získala obrovské množství informací, které budu moci využít v oboru.

Romana H., Olomouc 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi líbilo ochota a snaha paní lektorky odpovídat co nejsrozumitelněji na "laické" dotazy. (laické = mzdovým účetnictvím nedotčené)

Jana H., Praha 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví v Praze se mi líbil srozumitelný výklad a lidský přístup (žádné editace zákonů).

Tereza F., Praha 5/5

Páčilo se mi vedení lektorky Pipalové počas kurzu Mzdové účetnictví, počítanie množstva prikladov aj doma. Prinosom je to, že dostanem certifikát, ktorý móžem uplatniť aj na Slovensku, pre svoji prácu.

Natalie F., Brno 5/5

- Super přístup vyučující paní Blažkové - Příklady z praxe - Hodně jsem se naučila

Milada H., Praha 5/5

Celkově se dokážu orientovat v mzdovém účetnictví. Nic bych na kurzu neměnila.

Lucie M., Praha 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky v Praze se mi líbila možnost praktické výuky, nešlo pouze o výklad teorie. Přínosem mi bylo, že jsem pronikla jako ekonom do oblasti mezdového účetnitcví a personalistiky, tak že jsem schopna s tím, co jsem se naučila operovat v praxi.

Monika Č., Praha 5/5

 • Srozumitelný výklad p. Blažkové
 • Příkldy z praxe
 • Odpověď na každou otázku

Martina S., Praha 5/5

Nejvíc se mi líbila praktická část kurzu, která pro mě měla také největší přínos.

Jitka K., Ostrava 5/5

Líbil se mi lidský přístup paní lektorky Hlubkové, její srozumitelný výklad a ochota odpovídat na všetečné otázky.

Jana C., Ostrava 5/5

Že vyučující lektor látku odborně vysvětlil a v případě neporozumění, tak se zastavil, dokud to všichni nepochopili. Přínos - porozumění mzdového účetnictví, jak se vypočítá mzda zaměstnance, náhrady, dovolená.

Marta O., Brno 5/5

Určitě počítání konkretních příkladů a skvělý přístup lektorky paní Bc. M. Prátové ! Soboty strávené v kurzu byly pro mě velmi příjemně stráveným časem.

Lucie A., Brno 5/5

Paní lektorka (je radost kurz navštěvovat).

Helena K., Brno 5/5

Nejvíce oceňuji praktičnost kurzu. Získané znalosti jsou skutečně užitečné.

Jana P., Zlín 5/5

podrobný výklad spousta praktických příkladů odbornost a nadšení lektorky Romany

Jana F., Olomouc 5/5

Příjemná lektorka, s níž byla výuka zábavná. Její výklad byl srozumitelný.

Tomáš M., Olomouc 5/5

Přístup lektorky, který byl vůči nám studentům vynikající. Látka byla podávána smysluplně, výukové materiály byly skvěle zpracovány.

Monika D., Brno 5/5

Celkový dojem z kurzu Mzdové účetnictví je výborný, lektor byl ochotný, ve všem nápomocný, pan Damborský taktéž.

Klára K., Brno 5/5

Ziskání komplexních informací ze Mzdového účetnictví

Růžena B., Brno 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi nejvíce líbil dobrý přístup lektorky, přehledný výklad

Stanislav G., Brno 5/5

Náplň kurzu Mzdové účetnictví a výklad lektorky

Markéta L., Brno 5/5

Přístup lektora

Dana N., Brno 4.5/5

Oceňujem dobrý přístup lektora i prostredie školenia

Lenka B., Brno 5/5

Kateřina B., Brno 5/5

100% přístup a znalosti lektorky pí. Svobodové. Přínos pochopení mzdové problematiky.

Dagmar J., Brno 5/5

Přinosem pro mě bylo nově nabité informace a přehled práce mzdové učetní. Velmi se mi líbil vstřícný přístup lektorky na naše dotazy a okamžitá reakce.

Draha B., Brno 5/5

Způsob výuky kurzu Mzdové účetnictví. Snaha o vysvětlení všech dotazů. Výuka od úplného začátku.

Michaela G., Brno 5/5

Líbilo se mi styl výuky kurzu Mzdové účetnictví, příklady z praxe, mnoho přínosných informací pro běžný život i pro zaměstnané.

Veronika Z., Brno 5/5

Přístup lektorky, názorné příklady z praxe, ....

Marcela O., Brno 5/5

Přístup lektorky ke kurzu Mzdové účetnictví. Získala jsem orientaci v mzdové problematice.

Petra Š., Brno 5/5

Výborná připravenost a znalosti lektorky mzdové problematiky, trpělivost a přístup k nám "NEZNALÝM". Největším přínosem je ucelený přehled o mzdové problematice.

Zlata N., Brno 5/5

Velice ochotná lektorka paní Svobodová zodpovědět na veškeré dotazy

Lenka D., Brno 5/5

Jitka N., Brno 5/5

Otevřený přístup lektorky, praktické příklady, prostor pro diskuzi.

Zuzana F., Brno 5/5

Ochota lektorky - v případě absence zaslání všech důležitých informací

Eliška P., Brno 5/5

Styl výuky a příprava hodin

Kamila V., Brno 5/5

- že jsem získala další vědomosti - také škola je na dobře odstupná na dojíždění, dobré spojení, blízko vlaku a autobusu

Dagmar Z., Brno 5/5

E -learning, ochota lektora, srozumitelný výklad

Dagmar Z., Brno 5/5

Líbila se mi srozumitelnost i tempo výuky rekvalifikačního kurzu Mzdové učetnictví, které může zvládnout i úplný začátečník, který nemá v daném oboru žádné zkušenosti.

Monia M., Brno 5/5

Monika R., Brno 4/5

Jasný a srozumitelný výklad

Jarmila K., Brno 5/5

Získala jsem znalosti o problematice Mzdového účetnictví, které jsou samostudiem těžko získatelné!! Za to vděčím lektorce Svobodové.

Pavlína Ž., Brno 3/5

Hana F., Brno 4.5/5

Naučila jsem se perfektně počítání mezd

Jana O., Brno 4.5/5

Čas konání

Kateřina H., Praha 4/5

Podrobný výklad lektorky, ochota odpovídat na dotazy

Monika R., Praha 5/5

Lektorka Ing. Pípalová byla příjemná, umí vysvětlit danou látku, perfektně připravená, ochotná, velmi dobrá příprava díky super Dú

Radka H., Brno 5/5

Větší znalosti v mzdovém účetnictví. Paní Ing. Pípalová byla moc příjemná, zodpověděla jakékoli dotazy.

Michaela H., Brno 5/5

Praktické příklady

Bronislava K., Brno 5/5

Připravenost a ochota lektorky.

Blanka N., Brno 5/5

Trpělivost lektorky

Dobromila F., Brno 5/5

Na kurzu Mzdové účetnictví se mi líbila přehlednost jednotlivých témat. Stručný výklad, podrobnost při výpočtech

Lucie J., Praha 5/5

Paní lektorka byla z praxe a mzdové účetnictví vysvětlila velmi ochotně a podrobně.

Daniela K., Praha 5/5

Způsob výuky, přístup lektorky

Lucie G., Praha 5/5

Iva Š., Praha 5/5

Možnost konzultací s lektorkou i po skončení kurzu, e-learning.

Hana B., Praha 4/5

Hana N., Praha 4.5/5

Aneta S., Praha 4.5/5

Vše bylo pro mne přínosem. Přístup lektorky

Andrea H., Praha 5/5

Příjemné prostředí kurzu, přátelský přístup lektorky. Přínosem samozřejmě nové poznatky o mzdovém účetnictví.

Kateřina B., Praha 4.5/5

Dagmar Z., Praha 4.5/5

Návaznost probírané problematiky mzdového účetnictví na praxi -praktické příklady probrané na kurzu.

Klára Č., Praha 4.5/5

lektorka, ochota vysvětlit DĚKUJI

Jana N., Praha 5/5

Paní lektorka byla příjemná, připravena na kurz Mzdové účetnictví, ochotna pomoci.

Lenka K., Praha 5/5

Praktické příklady, odbornost lektorky a její ochota odpovídat na dotazy, celkový obsah kurzu Mzdové účetnictví.

Lenka K., Praha 5/5

* Odborný výklad mzdové problematiky s praktickými příklady. * Ochota lektorky odpovídat na kurzu nedodatečné dotazy

Barbara M., Praha 5/5

Praktické zkušenosti lektorky.

Eva P., Praha 5/5

Paní lektorka vše vysvětlila, vše jsem snadno pochopila.

Marta Š., Praha 5/5

Praktické rady, rady z praxe. Komplexní pohled.

Martina L., Praha 5/5

Nejvíce jsem byla spokojena s výkladem a přístupem paní lektorky Pípalové. Největším přínosem pro mě byly zkušenosti teoretické, ale hlavně praktické, které jsem během kurzu Mzdové učetnictví v Brně získala a uplatnila v praxi.

Iveta F., Brno 5/5

Pochopení mzdové a personální problematiky na slušné úrovni.

Jana Z., Brno 4.5/5

Obsahová náplň kurzu Mzdové účetnictví se základy personalistiky odpovídala popisu kursu na internetu, to znamená, že tento kurz splnil veškerá má očekávání.

Markéta D., Brno 5/5

praktická cvičení

Kateřina B., Praha 5/5

Jana T., Praha 5/5

Alena H., Praha 5/5

Nové informace, prohloubení znalostí.

Zdeňka H., Praha 5/5

Zkušenosti paní lektorky ohledně sporných pracovně právních sporů, příklady z praxe.

Naďa D., Praha 4.5/5

Všechno

Barbora O., Praha 5/5

Praktické procvičování

Tereza B., Praha 5/5

S kurzem jsem byla celkově spokojena.

Petra H., Brno 5/5

Nové zanlosti

Eva D., Brno 5/5

Přínosem mělo určitě množství konkrétních příkladů

Hana Z., Brno 4.5/5

Odbornost lektorky Ing. Pipalové, její připravenost ochota a hlavně trpělivost, lidský přístup ke studentům.

Libor M., Brno 5/5

Odborná znalost lektora

Marie K., Brno 3/5

Ochota lektorky Ing. Pipalové a její srozumitelný výklad.

Jana L., Brno 5/5

Přístup lektorky nové informace a příklady z praxe

Hana Č., Praha 5/5

Machigul M., Praha 5/5

Ivana V., Praha 5/5

Vyučující ochota praktické procvičování na příkladech

Alena J., Praha 5/5

Přístup paní lektorky Blažkové na kurzu Mzdové účetnictví - vždy trpělivá a naprosto profesionální.

Helena S., Praha 5/5

Výborně zvolená lektorka paní Blažková. - největším přínosem byli příklady z praxe.

Irena Z., Praha 5/5

Příjemná a hodná lektorka, domácí úkoly, příklady z praxe, přátelský přístup lektora.

Věra D., Praha 5/5

Praktické příklady počítání vyplňování formulářů přístup lektorky lokalita u hlavního nádraží

Zuzana L., Praha 4.5/5

- výborná lektorka - hodně praktických příkladů

Lucie B., Praha 5/5

Praktické vysvětlení učiva od paní lektorky Blažkové.

Petra T., Praha 5/5

Marie Š., Praha 5/5

Lektorka (praktické zkušenosti lektorky Blažkové) lokalita domácí úkoly praktické příklady

Ivana B., Praha 5/5

Kvalitní vysvětlení mzdové problematiky s praktickými ukázkami na kurzu.

Marie V., Praha 5/5

Celkový přístup lektorky paní Blažkové ke kurzu Mzdové účetnictví v Praze se snahou předat co nejvíce praktických zkušeností.

Danuše D., Praha 5/5

Praktické příklady milý, vlídný přístup pí Blažkové

Daniela V., Praha 5/5

Příklady z praxe , ochota lektora odpovídat na veškeré odpovědi účastníků kurzu odbornost lektora

Eva K., Praha 5/5

Anna K., Praha 5/5

Praktické procvičování.

Martina Z., Praha 5/5

Největším přínosem bylo pochopení mzdového účetnictví. Nic bych neměnila.

Hana F., Praha 5/5

Monika L., Praha 5/5

Spolupráce, celá výuka :-)

Daniela K., Praha 5/5

Přístup lektorky ke kurzu, vždy ochotně poradila. Přínosem byly praktické příklady ze mzdového účetnictví.

Marie N., Praha 5/5

- vlídný, trpělivý a přátelský přístup vyučující paní Blažkové - srozumitelně vedený výklad mzdového účetnictví a personalitiky

Bedřiška K., Praha 5/5

Největším přínosem pro mě bylo velmi podrobné vysvětlení a trpělivost lektorky paní Blažkové.

Romana K., Praha 5/5

Přístup lektorky - ochotná, srozumitelný, výklad

Ilona Z., Praha 5/5

Vysvětlení, jak se věci řeší v praxi.

Lenka D., Praha 5/5

Alena H., Praha 5/5

Výborně zpracovaný a připravený kurz - do praxe.

Kristýna Š., Brno 5/5

Z celého kurzu mám velmi dobrý pocit a jsem ráda že jsem se přihlásila. Zorientovala jsem se ve mzdové problematice.

Jana P., Brno 5/5

Úroveň byla dobrá. Paní lektorka byla ochotná.

Renáta Š., Brno 5/5

Ochota přednášející paní Pipalové, její všeobecný pohled, velké množství materiálů.

Žaneta N., Brno 5/5

paní lektorka

Michaela S., Praha 5/5

praktické příklady

Martina P., Praha 5/5

Perfektní přístup lektora

Renáta K., Praha 5/5

Rozšíření znalostí

Radka K., Brno 4.5/5

Počítání velkého množství příkladů Možnost se ptát Ochota lektorky - e-mailová korespondence a pod.

Veronika P., Brno 5/5

Celkově komplexní podání mzdového účetnictví. Ucelený přehled. Velké množství příkladů na procvičení.

Martin G., Brno 4.5/5

S paní Blažkovou, vše srozumitelný výklad, příklady i legrace

Soňa D., Praha 5/5

Magdalena K., Praha 5/5

 • Znalost a přístup lektorky paní Blažkové
 • Kolektiv
 • Dostupnost (cenově/dojezdová)

Klára H., Praha 5/5

Líbili se mi znalosti lektorky a dobrý přístup, trpělivost a ochota odpovědět na dotazy k tématu.

Šárka K., Praha 5/5

Nikola S., Praha 5/5

Lenka G., Praha 5/5

Srozumitelný výklad a velké množství příkladů.

Martina Š., Praha 5/5

Skvělá paní lektorka paní Prátová, počítání konkrétních příkladů.

Renata V., Brno 5/5

Rychlá reakce na moje dotazy prostřednictvím emailu.

Libuše E., Brno 5/5

Celý kurz kurz měl pro mě velký přínos. Ochota p. Prátové a celkový její přístup k kurzu. Praktické příklady ze mzdového účetnictví.

Markéta S., Brno 5/5

Přístup p. Prátové. Přínosem bylo vše, protože již jako mzdová účetní pracuji, tak jsem si ujasnila souvislosti.

Lucie B., Brno 5/5

Výborné příklady z praxe, ochota paní lektorky, testy v hodinách a domácí úkoly byly supr, přinutili nás se učit z hodiny na hodinu.

Marie D., Brno 5/5

Příjemná a velmi ochotná lektorka pí. Prátová. Možnost kdykoliv komunikovat e-mailem.

Ivana D., Brno 5/5

Líbil se mi přístup paní Prátové. Byla velice ochotná vždy vše vysvětlila a ověřila si že to správně chápeme. Líbilo se mi, že byla i možnost konzultace přes email v případě nejasností.

Marie H., Brno 5/5

Líbil se mi přístup lektorky vše srozumitelně vysvětlila počítalo se dostatečné množství příkladů.

Martina F., Brno 5/5

S kurzem jsem naprosto spokojena. Přínosem pro mě bylo praktické počítání komplexních úloh.

Lucie K., Brno 5/5

Praktické počítání a že lektor uměl zodpovědět všechny otázky

Magdaléna F., Brno 5/5

Paní lektorka byla velmi ochotná

Jitka B., Brno 5/5

Příjemný přístup paní lektorky, byla vždy ochotna pomoci. Výklad byl srozumitelný.

Martina K., Brno 5/5

 • Přehladné informace k mzdové problemtice.
 • Největší přínos - exekuce, exekuční srážky, postup.
 • Všechny informace byly podánypřehledně, jasně, srozumitelně.
 • Paní lektorka p. Prátová vždy ochotně odpovídala na dotazy kdykoli, její přístup je naprosto profesionální.

Hana H., Brno 5/5

Jelikož jsem byla úplný začátečník, tak získání všech informací bylo pro mě přínosné.

Lenka Š., Brno 4.5/5

 • Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací získala další vědomosti.
 • Největší přínosem bylo, že kurz Mzodvé účetnitcví se základy presonalistiky mě donutil k tomu hledat si informace z mezd i mimo kurz, diskutovat s lidmi, kteří se danou tématikou zabývají a rozšířovat si získané základní informace.

Martina Š., Brno 4/5

Přínos měl vše, vzhledem k tomu, že se mzdovým účetnictvím jsem se předtím vůbec nesetkal.

Lenka J., Brno 5/5

Vstřícný přístup lektora.

Simona H., Brno 5/5

Individuální přístup a ochota lektorky

Markéta T., Brno 5/5

Dostupnost paní lektorky na mailu a trpělivost :-) Opakovací příklady.

Tereza D., Brno 5/5

 • Líbilo se mi všechno, hlavně výklad lektorky p. Prátové.
 • Spousta praktických příkladů z mzdového účetnitcví a personalistiky.
 • Celkový dojem z kurzu hodnotím kladně.

Radka Z., Brno 5/5

Úroveň výuky kurzu Mzdové účetnitcví a výborná lektorka paní Prátová, která ochotně poradila a byla k dispozici i na mailu. Doufám že znalosti využiji v praxi - v novém zaměstnání.

Dagmar P., Brno 5/5

Naučila jsem se lépe orientovat ve mzdové problemtice.

Jaromíra A., Brno 5/5

Praktické příklady a počítání a počítání ..... teoretická část - pro mě velký přínos, s problematikou mzdového účetnictví jsem se setkala poprvé.

Iveta L., Brno 5/5

Petra K., Ostrava 5/5

Přístup lektorky, určitě spousta praktických příkladů.

Gabriela R., Ostrava 4.5/5

Markéta T., Ostrava 5/5

Vyhovoval mě čas a délka kurzu. Lektorka byla příjemná, trpělivá, nadstandardně ochotná. Bylo to i zabavné (alespoň pro mě). Výhodou bylo, že lektorka nám dávala D.Ú. i s výsledky, mohli jsme si to zkontrolovat, přijít na chybu. Přínosem byl celý obsah výuky, myslím si, že jsem pronikla do mzdového účetnictví a osvojila si je. Uvidím, zda kurz bude stačit pro ziskání nového zaměstnání, zatím to vypadá, že chtějí všude praxi (1 - 3 roky). Také byly užitečné přehledy se zaokrouhlováním, redukcemi, apod.

Edita K., Brno 5/5

Přístup a profesionalita lektorky. Přínosem bylo absolvovat celý kurz.

Jana P., Brno 5/5

Hodně praktických příkladů

Eva G., Brno 5/5

Všechno.

Blanka K., Brno 5/5

Paní lektorka - ochotná, milá, vstřícná

Vendula B., Brno 5/5

Individální přístup, ochota pomoci, opětovné vysvětlení látky

Lucie V., Brno 5/5

Nejvíc se mi líbíl přístup lektora a ochota odpovědět na případné dotazy. Přínos pro mě bylo studium a příklady ze života, s čím se mohu v práci setkat. To bylo pro mě to nejlepší.

Marcela S., Brno 5/5

Výklad paní lektorky, domácí úlohy, spolupráce paní lektorky mimo přednášky.

Jarmila V., Brno 5/5

Rozpracovaná příručka, výklad lektorky, komunikace s lektorkou i mimo hodiny (email), spousta propočitaných příkladů, opakování učiva z předchozí lekce.

Lucie F., Brno 5/5

Srozumitelné procvičování příkladů, znalosti jsem měla možnost uplatnit i v praxi. Rovněž přístup lektorky k výkladu hodnotím velmi kladně.

Michaela M., Brno 5/5

Alena M., Ostrava 5/5

Počítání konkretních příkladů na mzdovou problematiku z praxe. Příklad "služební auto" - super ! Děkujeme. Ochota paní lektorky.

Zdeňka F., Brno 5/5

Výuka lektora, použitelnost znalostí v praxi bez závislosti na výpočetní technice.

Jana L., Brno 5/5

Spokojenost s lektorem. Výpočty PHV, odstupné, dovolená, atd. bez závislosti na výpočetní technice.

Andrea H., Brno 5/5

Líbil se mi přístup paní lektorky Prátové. Vše srozumitelné a zároveň dávala i příklady z praxe. Na jakoukoliv otázku ochotně odpověděla. Celkově velice dobrý přístup - nedá se říct, co konkrétně mělo největší přínos, ale obecně školení celkově. Pomohlo mi to utvořit vědomosti a mám více jasno, v tom co dělám.

Petra N., Brno 5/5

Přátelské prostředí, velká ochota přednášející lektorky, celkový přehled o problematice.

Olga J., Brno 5/5

Praktické příklady z praxe, diskuze, zasílání materiálu, ochota lektorky

Marcela J., Brno 5/5

Lucie S., Brno 3/5

Všechno se mi líbilo.

Miroslava K., Brno 4/5

Srozumitelnost informací, trpělivost, ochota

Hana B., Brno 5/5

Kladně hodnotím praktické zaměření kurzu, spoustu příkladů a připravenost a ochotu lektora. Děkuji.

Radka Š., Brno 5/5

Výborný přístup paní Prátové, ochota zodpovídat dotazy a podávat vysvětlení. Doufám, že si najdu v tomto oboru uplatnění.

Jitka S., Brno 5/5

Všechny znalosti o mzdovém účetnictví, vysvětlení paní Prátové

Denisa F., Brno 5/5

Nejvíce : termín, lektorové vedení a výklad, příprava pro kurz. Přínos : vše, pochopení věci, informace mimo příručky.

Radka Č., Brno 5/5

Ochota a přístup vyučujícího.

Lenka S., Brno 5/5

Ochotná a příjemná lektorka, odborný a přesto srozumitelný výklad.

Bronislava K., Brno 5/5

Praktické příklady, dostatek příkladů, i když - nikdy není dost.

Petra D., Brno 5/5

Školení bylo formou jak teoretických, tak praktických příkladů.

Lucie J., Ostrava 5/5

možnost řešení konkrétních problémů, individuální přístup,

Jana B., Ostrava 4/5

Lucie Š., Zlín 4.5/5

všechno, kvalitní lektorka

Dagmar K., Zlín 5/5

Profesionalita, odbornost.

Daniela Š., Zlín 5/5

Iva P., Olomouc 5/5

Barbora H., Olomouc 5/5

Marcela G., Olomouc 5/5

Markéta K., Olomouc 5/5

Vstřícný přístup lektorky.

Barbora V., Olomouc 5/5

nejlepší byla lektorka, která nám dokázala vše pěkně a srozumitelně vysvětlit

Eva P., Olomouc 5/5

profesionalita vyučujícího, rady z praxe

Andrea F., Olomouc 5/5

Martina K., Jihlava 5/5

Vladana H., Hradec Králové 5/5

Celkově se mi to líbilo. Dobré bylo, že jsme dostali spoustu praktických příkladů.

Anna P., Brno 5/5

Počítání čisté mzdy, výborná lektorka

Tereza S., Brno 5/5

Veronika K., Brno 5/5

Dana N., Brno 5/5

Praktické příklady

Natalija M., Brno 5/5

Paní Prátová je naprosto vynikající jak po stránce odborné, tak i lidské. Její přístup k nám mě naprosto ohromil, má obrovskou trpělivost a je velmi přátelská a příjemná.

Lenka C., Brno 5/5

Kateřina S., Hradec Králové 5/5

Alena Z., České Budějovice 5/5

Zuzana K., České Budějovice 5/5

Hana K., České Budějovice 5/5

praktické příklady s výpočty kombinované s teorii

Lenka M., Olomouc 5/5

Lucie Z., Jihlava 5/5

Velice oceňuji lektorku,paní Hubáčkovou. Orientovaná v problematice, a navíc ji to baví.

Petra L., Jihlava 5/5

Marie T., Jihlava 5/5

Přístup lektorsky, neustalé se dotazovala, jestli něčemu nerozumíme, hodiny byly celkově super i jsme se pobavili. Největší přínos vidím v možnosti uplatnit již nabyté znalosti v práci.

Radka H., Brno 5/5

Velké množství názorných příkladů na počitání. Příklady z praxe.

Ivana E., Brno 5/5

Přístup lektora, možnost vysvětlit staré látky, neustálá podpora.

Veronika S., Brno 5/5

Paní lektorka byla milá a ochotná. Neměnila bych nic.

Sylvie B., Brno 5/5

Osobní přístup lektorky

Hana M., Brno 5/5

Lenka R., Brno 5/5

Silvie Č., Brno 5/5

Výborně prezentovaná každá látka, na začátku každé lekce skvělé opakování, paní lektorka Bc. Prátová byla skvělá, odpovídala emailem na všechny dotazy, užasný přístup, bezva domácí úkoly, kde si člověk může vše zopakovat.

Martina M., Brno 5/5

Přístup lektorky - vždy odpovídala na naše otázky. Největší přínos - pochopení mzdové agendy

Irena N., Brno 5/5

Naučila jsem se zpracování mezd, výpočet HM, ČM - redukce. Paní lektorka byla velmi milá a pozitivní.

Ivana Š., Brno 5/5

Osobní přístup, příjemná paní lektorka, hodně počitání

Kateřina H., Brno 5/5

Kateřina V., České Budějovice 4.5/5

Kurz se mi líbil, splnil vše nad rámec mého očekávání. Příjemná paní lektorka, největším přínosem je zvládnutí mzdové problematiky.

Miroslava Z., Brno 5/5

Veškeré informace byly podávany srozumítelně a jednoduše, největším přínosem byly veškeré propočty ručně a poznatky z praxe.

Petra P., Brno 5/5

Znalosti paní lektorky, doplňující příklady a komunikace přes email, když jsem nevěděla, jak dál postupovat.

Petra S., Brno 5/5

Školení splnilo očekávání. Super lektor - velké díky.

Marcela K., Brno 5/5

Byly to velice zajímavé informace pro rozšíření znalosti a samozřejmě přístup podané látky od paní Prátové, moc jí za to díky.

Kateřina Š., Brno 5/5

Praktické příklady + počítání. Vstřícný a přívětivý přístup paní lektorky.

Marie Č., Brno 5/5

Teorie obohacená o příklady z praxe. Ochota pí Prátové odpovídat dokola na podobné otázky a její trpělivost, školení bylo pro mě srozumitelné a díky pí Prátové pochopitelné. Největší přínost je, že lektorka je i v praxi mzdová účetní.

Klára Z., Brno 5/5

Celý kurz.

Renata P., Brno 5/5

Celý kurz byl zajímavý. Dozvěděla a naučila jsem se hodně užitečných věcí. Lektorka byla milá, usměvavá a zodpověděla vždy všechny moje otázky.

Petra R., Brno 5/5

Příjemné vystupování lektorky, ochota, podrobné vysvětlení.

Denisa Ú., Brno 5/5

Ochota poradit, pěkné vysvětlování látky, praktické příklady.

Věra H., Brno 5/5

Výborná přednášející. Doba konání kurzu + další kurz (doplňující přes email).

Jana U., Brno 5/5

Získání odborných dovedností, zkušenosti sdílení s ostatními účastníky.

Kateřina B., Brno 5/5

Srozumitelné a jasné vysvětlení i pro mě, přesto, že jsem vše slyšela poprvé. Velký přínos v tomto směru, spoustu věcí se mi objasnilo a do sebe zapadlo. Úžasný výklad paní Prátové, celkový přístup k nám.

Ilona H., Brno 5/5

Paní lektorka nám dávala každý kurz testy a na špatných odpovědích jsme se příkladně ještě více učili.

Martina Ř., Brno 5/5

Výuka na sebe navazovala, dobré pro pochopení souvislostí, hodně příkladu k procvičování. Všichni účastníci kurzu jsou do výuky zapojení, mají možnost procvičovat příklady u tabule. Výklad lektorky srozumitelný a jasný, ochota vše vysvětlit.

Michaela K., Brno 5/5

Jsem velmi spokojená, paní Prátová je skvělá, splnilo to moje očekávání - naučila jsem se vše co jsem potřebovala.

Andrea A., Brno 5/5

Přínos pro moji současnou práci personální

Tereza M., Brno 5/5

Možnost procvičit si vše na příkladech Zkušenosti z praxe lektorky Pozitivní přístup lektorky

Petra B., Brno 5/5

Odbornost a přístup paní Prátové!!!

Oleksandra N., Brno 5/5

- paní vyučující Prátová - velmi ochotná a snaživá, nebála jsem se na cokoliv zeptat, měla zájem, abychom všechno skutečně pochopili

Radka Z., Brno 5/5

Největší přínos - porozumění mzdové problematice. Nejvíce se mi líbil vždy ochotný přístup paní lektorky.

Simona H., Brno 5/5

Školení bylo výborné, dalo mi to hodně.

Ivona P., Brno 5/5

Nejvíce líbilo - přístup lektorky + materiály Největší přínos - praktická znalost

Linda N., Brno 5/5

Jana G., Olomouc 4.5/5

Praktické zaměření jednotlivých lekcí ,jejich jasná a přehledná struktura, organizovanost vyučující.

Silvie B., Brno 5/5

Příklady z praxe. Perfektní přístup lektorky paní Prátové!!!

Lucie S., Brno 5/5

Kurzem nás provázela lektorka paní Prátová, která uměla skvěle látku vysvětlit, vždy se nám celou dobu věnovala, měla na každou lekci sadu příkladů nachystánu. Největším přínosem byl styl výuky paní lektorky a zmiňované příklady.

Petra D., Brno 5/5

Školení mělo výbornou úroveň, lektorka paní Prátová je velký profík ve svém oboru. Vše naprosto srozumitelně vždy vysvětlila, zodpovídala všechny naše dotazy. Učebnice je přehledná. Během výuky spousta příkladů na procvičování, které velmi pomohou si osvojit vše potřebné. Hodně postřehů i z praxe. Za mě naprostá spokojenost a kurz předčil i moje očekávání.

Eva V., Brno 5/5

Lektorka byla ochotná,řešila s námi praktické problémy. Přínosem pro mně bylo že svém zaměstnání můžu nyní zvládnout mzdové účetnictví s větší jistotou.

Bohumila T., Brno 5/5

Velmi oceňuji praktické znalosti kurzu, srozumitelnost výkladu lektorky paní Prátové. Ochotu kdykoliv vysvětlit, možnost konzultace otázek a nejasností z praxe. Jsem s kurzem velmi spokojená.

Milada P., Brno 5/5

Ivana J., Brno 5/5

Lenka F., Brno 5/5

Libil se mi pristup lektorky. Vse dukladne vysvetlila.

Andrea P., Brno 5/5

Pavlína M., Brno 5/5

Pokud jsem měla jakýkoliv dotaz, vždy mi bylo vstřícně odpovězeno.

Nicole F., Brno 5/5

Líbilo se mi, že jsme měli k dispozici hodně materiálů, jak z teorie tak z praxe.

Iva K., Brno 4/5

Vratislava C., Brno 5/5

Lenka Š., Brno 5/5

Profesionální přístup paní lektorky Prátové, ochota, vstřícnost a odbornost mzdového účetnictví. Největším přínosem byly praktické příklady.

Vlasta T., Brno 5/5

Když někdo nerozuměl, bylo mu vše znovu vysvětleno. Dobré byly domácí úkoly, díky kterým sme si látku opakovali.

Romana H., Brno 5/5

Přístup lektora

Petra G., Brno 5/5

Kvalifikovaná, pozorná, zkušená, velmi příjemná paní učitelka.

Olga K., Brno 5/5

Odbornost a výklad lektora - paní Prátové. Systém výuky, ochota lektora a empatický přístup.

Veronika M., Brno 5/5

Příjemná atmosféra, jasně vysvětlená látka.

Zuzana Š., Brno 5/5

Spousta příkladů z praxe, rozšíření a doplnění vědomostí.

Martina Š., Brno 5/5