Kurz Kurz Letní intenzivní kurz AJ pro děti – 7. a 8. třída

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro děti, které před prázdninami ukončili 7. nebo 8. třídu základní školy, případně mladším dětem s dobrou znalostí jazyka.

Motivace:

Prázdniny jsou ideální dobou, kdy lze výborně skloubit příjemné s užitečným. Prázdninová výuka znamená studium bez stresu a strachu ze špatných známek, setkání s kamarády, užitečně strávený čas. Je pravdou, že děti mají anglický jazyk během celého školního roku, je však školní výuka dostatečně intenzivní? Dá Vašemu dítěti vše, co potřebuje? Není výuka zaměřena spíše na biflování slovíček a gramatických struktur a nezapomíná se tak trochu na to, že je třeba, aby dítě dokázalo především jazyk aktivně používat, mluvit, komunikovat? Nebrzdí ji zbytečně slabší studenti a vysoký počet dětí ve třídě? Nezapomenou děti během dvouměsíčního volna většinu toho, co se během školního roku naučili? Pokud si někdy kladete tyto otázky, máme pro Vás řešení. Naši zkušení vysokoškolsky vzdělaní lektoři s praxí ve výuce dětí i dospělých dokáží dětem v jejich studiu jazyka hodně pomoci.

Výuka kurz Veselá angličtina pro děti Výuka v letním intenzivním kurzu AJ pro děti

-zábavná výuka
-mluvení, mluvení, mluvení!

Osnova kurzu

Kurz je zaměřen na to, co dětem většinou nejvíce chybí, a to na rozvoj komunikačních dovedností v cizím jazyce. Veškerá komunikace s dětmi probíhá v angličtině. Děti si zopakují to, co již znají ze školy, ale naučí se i mnohé navíc.

Bohužel, momentálně nemáme u tohoto kurzu vypsány žádné termíny.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na kurzy.