Kurz Anglický jazyk-opakovací kurz

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro studenty pokročilejších kurzů, kteří již navštěvovali naše kurzy, mají však pocit, že učivo nemají dostatečně zažité a rádi by si proto zopakovali to nejdůležitější z předchozích kurzů.

Kurz navazuje na výuku metodou Effective English, vybírá podstatné jevy, slovní zásobu, kterou je třeba zopakovat a zaměřuje se také na jejich použití v praxi a na aktivní konverzaci. Lektor se přitom více zaměří na individuální potřeby jednotlivých studentů.

Výuka anglického jazyka pomocí Effective English®  lektorkou Mgr.Brůčkovou. Výuka anglického jazyka pomocí Effective English® lektorkou Mgr. Balážovou.


Kurz je vyučován metodou EFFECTIVE ENGLISH, což je přímá metoda výuky. Tato metoda je založena na neustálé konverzaci lektora se studenty – lektor klade otázky, studenti na ně (zpočátku za pomoci lektora) reagují. Významný podíl na úspěšnosti metody má i neustálé opakování. To není ztrátou času, jak by se Vám mohlo na první pohled zdát, ale velmi dobrým pomocníkem, pokud se snažíte zvládnout jazyk.

Osnova kurzu

dle potřeb přihlášených osob. Výběr toho nejdůležitějšího z předchozích Levelů. Aktivní komunikace.

Aktuání termíny pro
Město Termín Délka Rozvrh Konečná cena Objednávka
Pohořelice27. 2. - 18. 6. 202017 dní 18:10 - 20:00
Čt
4490 Kčobjednat
Pokud Vám žádný termín nevyhovuje, napište nám na info, nebo zavolejte na 511 119 990.