Organizace kurzů

Typy kurzů

1. Běžně kurzy (otevřené kurzy)

Jsou určeny pro širokou veřejnost, firmy či instituce. Termíny jsou vyhlašovány na konkrétní datum a místo.

2. Kurzy na míru

Jsou sestavovány speciálně na přání zákazníka. Mohou probíhat v interních učebnách společnosti nebo pomocí mobilní učebny přímo ve Vaší firmě.

3. Individuální kurzy

Po dohodě se zájemcem lze kurz absolvovat individuálně. Zájemce neplatí za celý kurz, ale pouze za odučené hodiny. Tyto kurzy jsou vhodné po Ty z Vás, kteří nemáte čas absolvovat kurzy ve vyhlášených termínech nebo vyžadujete jiné tempo výuky.

4. Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy jsou organizovány podle vyhlášky 176/2009 Sb kterou se stanoví organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení.

Přihlášení do kurzů

1. Přes internetové stránky

U popisu jednotlivých kurzů jsou v dolní části stránky vypsány aktuální termíny na běžné(otevřené) kurzy. Po klepnutí na tlačítko objednat se otevře stránka s přihláškou, po odeslání přihlášky jste úspěšně zaregistrování do kurzu. Pokud není vyhlášen žádný termín, nebo Vám termíny nevyhovují kontaktujte nás na tel. 511 119 990.

2. Telefonicky

Do kurzů se můžete zaregistrovat také telefonicky na čísle 511 119 990. Na tomto čísle můžete získat rovněž bližší informace o kurzech.

3. E-mailem

Na kurz je možné zaregistrovat se také pomocí e-mailu, ve kterém by měly být uvedeny kurzy do nichž se chcete přihlásit, jména a příjmení účastníku spolu s fakturačními údaji.

Ceny kurzů

V ceně kurzu je zahrnuta výuka odborně vyškoleným lektorem, využití vybavené učebny, studijní materiály ke kurzům učetnictví viz konkrétní kurz. Účastníci jsou přihlašování postupně podle data obdržení přihlášky.

Místo kurzu

Místo a čas kurzu jsou uvedeny u každého příslušného termínů.

Studijní materiály

Aby se mohly účastníci maximálně věnovat probírané látce a nemuseli ztrácet čas zdlouhavým zapisováním, dostávají k některým kurzům učebnici nebo příručku speciálně připravenou pro příslušný kurz.

Seznam studijních materiálů, které jsou v ceně kurzu jsou uvedený v popisu kurzu.

Platba kurzů

Platba převodem na účet

Při platbě převodem na bankovní učet je účastník povinen provést platbu neprodleně, nejpozději v den konání kurzu. V případě neuhrazení ve vyznačené době splatnosti si pořadatel vyhrazuje právo nikoliv povinnost, přihlášku zrušit a uvolnit tak místo pro jiného zájemce.

Platbu převodem lze provádět i po ukončení kurzu. V tomto případě je nutné mít sepsanou smlouvu o realizaci kurzu před zahájením kurzu. Cena bude navýšena o náklady spojené s organizací platbou po ukončení kurzu.

Platba v hotovosti

Při platbě v hotovosti je účastník povinen zaplatit kurz na první lekci, na kterou se dostaví 15 minut před zahájením kurzu, aby mohla být dodržena doba zahájení kurzu. U hotovostní platby je účtován manipulační poplatek 99 Kč. Pokud nechcete platit manipulační poplatek, můžete provést platbu hotovosti jako vklad na účet na jakékoli pobočce České pošty.

Storno podmínky

Při zrušení objednávky do 14 dnů před datem konání kurzu se neúčtuje žádný storno poplatek a uhrazené kurzovné je vráceno v plné výši. Při zrušení objednávky 14-7 dnů před kurzem činí storno poplatek 20%, poté je storno poplatek 100% z ceny kurzu. Storno je platné pouze v případě potvrzení ze strany Orange Academy s.r.o. Nedostanete-li obratem potvrzení na zaslaný e-mail, raději se prosím přesvědčte telefonicky. V případě zrušení objednávky 7 a méně dnů před kurzem se kurzovné nevrací. Kurzovné (ani jeho část) se nevrací ani v případě odstoupení z již probíhajícího kurzu.
V případě individuálních lekcí je zrušení objednané lekce nutné nahlásit minimálně 24 hodin předem, jinak činí storno poplatek 100% z ceny lekce.

Konání kurzu

Školící středisko si vyhrazuje právo přesunout data konání kurzů při vzniku situací, které nemůže sám ovlivnit (zásah vyšší moci, náhlé onemocnění lektora, přerušení dodávky elektrického proudu aj.). V tomto případě neprodleně informujeme posluchače a domluví s nimi náhradní termín kurzu.