Ochrana Vašich dat u Orange Academy

S námi jsou Vaše data v bezpečí

V Orange Academy dbáme na to, aby Vaše osobní údaje byly vždy maximálně zabezpečeny. Máme několik standardizovaných opatření, díky kterým jsou Vaše data maximálně chráněná.

Vaše data zůstávají u nás

S námi se nemusíte obávat, že bychom Vaše osobní údaje poskytli třetím stranám bez toho, aniž bychom si od Vás vyžádali svolení. Takto to bylo, je a bude i nadále.

  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - Šifrovaná hesla Šifrovaná hesla
  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - Kontrola přístupu k DB Kontrola přístupu k DB
  • Ochrana Vašich dat u Orange Academy - HTTPS šifrování HTTPS šifrování

Zákonné náležitosti, ale i bezpečnost

Uchováváme pouze ta data, která přímo souvisejí s Vašimi objednávkami a kurzy, ale také ta, která zajišťují adekvátní míru zabezpečení. To znamená, že v některých případech můžeme ukládat společně s údaji, které k nám odešlete, také IP adresu a čas vytvoření takovéhoto záznamu. Toto nám již mnohokrát pomohlo při ladění zabezpečení. Vaše údaje uchováváme pouze po nejkratší, nezbytně nutnou dobu - a to především pro hladký průběh poskytování našich služeb a pro Vaši nejvyšší možnou spokojenost.

Máte kontrolu nad svými daty

Samozřejmě, kdykoli máte přehled o veškerých údajích, které jste u nás zadali a můžete je upravovat na svém profilu. Stejně tak můžete vidět data vytvořená prostřednictvím Vaší interakce s naší webovou stránkou - např. formou vyplňování cvičení, psaní komentářů nebo hodnocením našich lektorů. Pokud zákon nenařizuje jinak, máte právo požádat o vymazání nebo zapomenutí.

Právo na vymazání či zapomenutí

Máte právo požádat kdykoli o výmaz nebo anonymizaci Vašich dat. Pokud neexistuje žádný nadřazený legislativní či oprávněný důvod co by v tom bránil, Vaše osobní údaje od nás smažeme. Stačí nám zaslat Váš požadavek na adresu webmaster. Je možné, že Vás před výmazem zkontaktujeme pro ověření Vašich údajů s ujištěním se, že je požadavek opravdu od Vás.

A co platební údaje?

Pokud u nás platíte kartou, Vaše platební údaje zpracovává platební brána a my k nim vůbec nemáme přístup - pouze dostáváme indikace z banky, zda došlo k úspěšné transakci, nebo zda se někde něco snad, takříkajíc, nepolámalo.