Co připravují naše jazykové školy pro školní rok 2016/17?

Naši klienti jistě dobře vědí, že neleníme, a tak jsme pro Vás ve školním roce 2016-17 připravili spoustu zajímavých jazykových kurzů pro dospělé i děti.

Ti, kdo navštěvují naše kurzy, se již zajisté seznámili s naší unikátni moderní výukovou metodou Effective English / Effektives Deutsch. Jedná se o tzv. přímou metodu, to znamená, že jazyk neučíme pomocí nudných gramatických cvičení, ale praktickou konverzací, která Vás připraví na reálné komunikační situace. Po absolvování kurzu můžete bez obav zažádat o práci v cizině či vycestovat do zahraničí, vždy se dokážete výborně domluvit. Lektor se studenty neustále hovoří anglicky či německy, slovíčka a gramatiku naučí přímo ve výuce a tím odpadá nutnost protivného domácího biflování. Výbornou pomůckou při Vašem studiu je náš Orange E-learning, který nabízíme ke všem kurzů zdarma. Můžete si v něm procvičit novou slovní zásobu, udělat gramatická i lexikální cvičení, napsat diktát či pustit poslech, to vše v pohodlí domova. E-learning je výbornou pomůckou, která Vám pomůže k ještě lepším výsledkům.

Máte zájem o studium francouzského či ruského jazyka? Zvolte studium přes skype či individuální studium, které nabízejí některé z našich poboček.

Stále více z nás potřebuje znalost jazyka také ve svém zaměstnání. Myslíme i na Vás. Novinkou pro letošní školní rok jsou kurzy obchodní němčiny pro veřejnost, můžeme však nabídnout i firemní jazykové kurzy. Přijedeme, odučíme, odjedeme. Nemusíte se o nic starat. Jsme dobrými partnery i v případě, že máte zájem využít dotační programy Evropské unie.

Nezapomínáme ani na přípravu na mezinárodně uznávané zkoušky ESOL, v nabídce je příprava na zkoušky PET a FCE, na další zkoušky se u nás lze připravit individuálně.

A na závěr naši nejmenší. Vaše děti jistě znají spoustu slovíček, ale dokáží cílovým jazykem kvalitně hovořit? Přináší jim školní výuka to, co od ní očekáváte, tedy schopnost domluvit se? Pokud tomu tak není, zvolte pro ně jazykový kurz pro děti dle naší nabídky, ve kterém s dětmi lektor komunikuje pouze v požadovaném jazyce, a uvidíte ten rozdíl!

Máte zájem o další informace? Vše se dozvíte uvnitř našich stránek, tak neváhejte a nahlédněte. Jsme připraveni udělat pro Vás vše, co umíme :)

Zpět na aktuality